fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Штучний інтелект: революційні зміни у сфері професійних послуг

13/ 03/ 2024
  Штучний інтелект (ШІ) стрімко розвивається та революціонізує в різні сфери, включаючи й сферу професійних послуг. Аудитори, як і інші фахівці, можуть отримати значну вигоду від впровадження ШІ у своїй роботі, тож ми продовжили цю актуальну тему у межах проєкту «ШІ в Бізнесі» та спільно з Дніпровським офісом Асоціації провели захід у онлайн-форматі з експертом компанії BDO Ukraine Андрієм Боренковим. Чи варто боятися, що ШІ повноцінно замінить аудитора? Цей інструмент може бути потужним помічником, але він не може замінити людський досвід. Аудитори й надалі будуть відігравати важливу роль у забезпеченні достовірності та надійності фінансової інформації. У свою чергу, переваги, які можна отримати від впровадження ШІ в роботі, наступні: -  Автоматизація трудомістких та повторюваних завдань. -  Аналіз великих обсягів даних значно швидше та ефективніше. -  Виключення людських помилок, що може призвести до більш точного та надійного аудиту. -  Виявлення шахрайства та інших неправомірних дій, завдяки аналізу даних і пошуку підозрілих моделей. -  Економія витрат на проведення аудиту. Тож, ось декілька ресурсів, які  можуть бути корисні як для загального користування, так і для бухгалтерських послуг: OpenAI (продукт – ChatGPT) – універсальний чат-бот, заснований на GPT-4 із підтримкою веб-пошуку та інтеграції. Microsoft (сімейство продуктів Copilot) – універсальний чат-бот, заснований на GPT-4, та інтегровані компоненти застосунків Microsoft та їх веб-сервісів. OpenAI+Microsoft (продукт OpenAI for Azure) – корпоративне рішення з побудови власних захищених чат-ботів у власному. Google (продукт Gemini) - універсальний чат-бот, заснований на GPT-4, що вийшов у публічне тестування. Copilot for Sales – генеративний ШІ для Outlook та Microsoft Dynamics Sales. Copilot for Finance – генеративний ШІ для роботи з фінансами. Важливо! Цей звіт було створено з частковою допомогою ШІ😊 Ми щиро вдячні ВDO Ukraine за професійну експертизу та практичні кейси компанії, які були надані для нашої бізнес-спільноти.

Штучний інтелект (ШІ) стрімко розвивається та революціонізує в різні сфери, включаючи й сферу професійних послуг. Аудитори, як і інші фахівці, можуть отримати значну вигоду від впровадження ШІ у своїй роботі, тож ми продовжили цю актуальну тему у межах проєкту «ШІ в Бізнесі» та спільно з Дніпровським офісом Асоціації провели захід у онлайн-форматі з експертом компанії BDO Ukraine Андрієм Боренковим.

Чи варто боятися, що ШІ повноцінно замінить аудитора? Цей інструмент може бути потужним помічником, але він не може замінити людський досвід. Аудитори й надалі будуть відігравати важливу роль у забезпеченні достовірності та надійності фінансової інформації. У свою чергу, переваги, які можна отримати від впровадження ШІ в роботі, наступні:

–  Автоматизація трудомістких та повторюваних завдань.

–  Аналіз великих обсягів даних значно швидше та ефективніше.

–  Виключення людських помилок, що може призвести до більш точного та надійного аудиту.

–  Виявлення шахрайства та інших неправомірних дій, завдяки аналізу даних і пошуку підозрілих моделей.

–  Економія витрат на проведення аудиту.

Тож, ось декілька ресурсів, які  можуть бути корисні як для загального користування, так і для бухгалтерських послуг:

  • OpenAI (продукт – ChatGPT) – універсальний чат-бот, заснований на GPT-4 із підтримкою веб-пошуку та інтеграції.
  • Microsoft (сімейство продуктів Copilot) – універсальний чат-бот, заснований на GPT-4, та інтегровані компоненти застосунків Microsoft та їх веб-сервісів.
  • OpenAI+Microsoft (продукт OpenAI for Azure) – корпоративне рішення з побудови власних захищених чат-ботів у власному.
  • Google (продукт Gemini) – універсальний чат-бот, заснований на GPT-4, що вийшов у публічне тестування.
  • Copilot for Sales – генеративний ШІ для Outlook та Microsoft Dynamics Sales.
  • Copilot for Finance – генеративний ШІ для роботи з фінансами.

Важливо! Цей звіт було створено з частковою допомогою ШІ😊

Ми щиро вдячні ВDO Ukraine за професійну експертизу та практичні кейси компанії, які були надані для нашої бізнес-спільноти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: