fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Штучний інтелект: революційні зміни у сфері професійних послуг

12/ 03/ 2024
  Штучний інтелект (ШІ) стрімко розвивається та революціонізує в різні сфери, включаючи й сферу професійних послуг. Аудитори, як і інші фахівці, можуть отримати значну вигоду від впровадження ШІ у своїй роботі, тож ми підхопили цю актуальну тему та спільно з EBA Odesa провели захід у онлайн-форматі з експертом компанії BDO Ukraine Андрієм Боренковим. Чи варто боятися, що ШІ повноцінно замінить аудитора? Цей інструмент може бути потужним помічником, але він не може замінити людський досвід. Аудитори й надалі будуть відігравати важливу роль у забезпеченні достовірності та надійності фінансової інформації. У свою чергу, переваги, які можна отримати від впровадження ШІ в роботі, наступні: Автоматизація трудомістких та повторюваних завдань. Аналіз великих обсягів даних значно швидше та ефективніше. Виключення людських помилок, що може призвести до більш точного та надійного аудиту. Виявлення шахрайства та інших неправомірних дій, завдяки аналізу даних і пошуку підозрілих моделей. Економія витрат на проведення аудиту. А ось декілька ресурсів, які можуть бути корисні як для загального користування, так і для бухгалтерських послуг: OpenAI (продукт – ChatGPT) – універсальний чат-бот, заснований на GPT-4 із підтримкою веб-пошуку та інтеграції. Microsoft (сімейство продуктів Copilot) – універсальний чат-бот, заснований на GPT-4, та інтегровані компоненти застосунків Microsoft та їх веб-сервісів. OpenAI+Microsoft (продукт OpenAI for Azure) – корпоративне рішення з побудови власних захищених чат-ботів у власному. Google (продукт Gemini) - універсальний чат-бот, заснований на GPT-4, що вийшов у публічне тестування. Copilot for Sales – генеративний ШІ для Outlook та Microsoft Dynamics Sales. Copilot for Finance – генеративний ШІ для роботи з фінансами. Важливо! Цей звіт було створено з частковою допомогою ШІ Ми щиро вдячні BDO Ukraine за професійну експертизу та практичні кейси компанії, які були надані для нашої бізнес-спільноти.

Штучний інтелект (ШІ) стрімко розвивається та революціонізує в різні сфери, включаючи й сферу професійних послуг. Аудитори, як і інші фахівці, можуть отримати значну вигоду від впровадження ШІ у своїй роботі, тож ми підхопили цю актуальну тему та спільно з EBA Odesa провели захід у онлайн-форматі з експертом компанії BDO Ukraine Андрієм Боренковим.

Чи варто боятися, що ШІ повноцінно замінить аудитора? Цей інструмент може бути потужним помічником, але він не може замінити людський досвід. Аудитори й надалі будуть відігравати важливу роль у забезпеченні достовірності та надійності фінансової інформації. У свою чергу, переваги, які можна отримати від впровадження ШІ в роботі, наступні:

✅ Автоматизація трудомістких та повторюваних завдань.

✅ Аналіз великих обсягів даних значно швидше та ефективніше.

✅ Виключення людських помилок, що може призвести до більш точного та надійного аудиту.

✅ Виявлення шахрайства та інших неправомірних дій, завдяки аналізу даних і пошуку підозрілих моделей.

✅ Економія витрат на проведення аудиту.

А ось декілька ресурсів, які можуть бути корисні як для загального користування, так і для бухгалтерських послуг:

  • OpenAI (продукт – ChatGPT) – універсальний чат-бот, заснований на GPT-4 із підтримкою веб-пошуку та інтеграції.
  • Microsoft (сімейство продуктів Copilot) – універсальний чат-бот, заснований на GPT-4, та інтегровані компоненти застосунків Microsoft та їх веб-сервісів.
  • OpenAI+Microsoft (продукт OpenAI for Azure) – корпоративне рішення з побудови власних захищених чат-ботів у власному.
  • Google (продукт Gemini) – універсальний чат-бот, заснований на GPT-4, що вийшов у публічне тестування.
  • Copilot for Sales – генеративний ШІ для Outlook та Microsoft Dynamics Sales.
  • Copilot for Finance – генеративний ШІ для роботи з фінансами.

Важливо! Цей звіт було створено з частковою допомогою ШІ 😊

Ми щиро вдячні BDO Ukraine за професійну експертизу та практичні кейси компанії, які були надані для нашої бізнес-спільноти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: