fbpx

Шопінг стає зручнішим: Watsons запускає мобільний додаток

13/ 05/ 2020
  Міжнародний рітейлер Watsons в Україні запускає мобільний додаток, доступний для усіх користувачів смартфонів на IOS та Android. Відтепер, купити улюблену продукцію у магазинах та на сайті Watsons стане ще зручніше, варто лише завантажити додаток на ваш смартфон. Новий додаток, перш за все, відкриває безліч нових можливостей для учасників програми лояльності Watsons Club. Усі персональні пропозиції відображені у особистому кабінеті користувача, з додатковою можливістю відслідковувати кількість балів на рахунку та цифровою карткою, яка повністю замінює пластикову картку Watsons Club. Мобільний додаток повторює функціонал сайту та дозволяє купувати улюблені товари онлайн, переглядати актуальні пропозиції та знижки, а також реальні відгуки покупців та рейтинги товарів. Окрім цього, з’явилася можливість пошуку найближчого магазину Watsons за геолокацією телефона. При замовлені через мобільний додаток, ви можете обрати зручну доставку у відділення перевізників або у магазини. Нагадаємо, нещодавно компанія Watsons запустила технологію Click&Collect, яка дозволяє отримати замовлення у магазинах Watsons, наразі для доставки доступні 36 магазинів у 27 містах України. «Компанія активно розвиває діджитал напрямок, який зараз є чи не найпріоритетнішим. Сьогодні люди вже майже не розрізняють фізичний та онлайн шопінг, але більшість все ж надають перевагу другому, а ми в свою чергу прислухаємось до потреб клієнтів. Саме тому, запуск мобільного додатку – наступний крок до створення клієнтоорієнтованого сервісу. Тим паче, зараз це найбільш комфортний та безпечний спосіб покупок», - коментує Анастасія Цвірчкова, фахівець відділу маркетингових комунікацій Watsons Україна. На полицях магазинів мережі та в інтернет-магазині Watsons можна знайти продукцію від провідних виробників косметики, побутової хімії, товарів для здоров’я та гігієни, а також велику кількість товарів власних торгових марок та ексклюзивну продукцію із Кореї. Watsons Україна - провідна роздрібна мережа торгівлі товарами для краси і здоровя в Україні. У мережу Watsons Україна входить понад 400 магазинів і 16 аптек у більш ніж 100 містах. Більше 4500 співробітників обслуговують близько 3 млн покупців щомісяця. У квітні 2019 року Watsons відсвяткувала своє восьмиріччя в Україні. Восени 2018 року компанія Watsons третій рік поспіль визнана рітейлером року в drogerie за версією Retail & Development Business Awards. А також - Watsons отримав перемогу перемо в конкурсі «Вибір року Україна» в номінації «Магазин року краси та здоровя» шість разів. Протягом багатьох років Watsons формує стандарти на ринку товарів для краси і здоровя, надаючи персональні рекомендації та консультації, пропонуючи найширший асортимент продукції. У тому числі - товари власних торгових марок Watsons Exclusive, допомагаючи клієнтам виглядати гарно і почуватись чудово  кожен день. Прес-служба Watsons Менеджер з корпоративних комунікацій Маханьова Дарина +38063 957 01 14

Міжнародний рітейлер Watsons в Україні запускає мобільний додаток, доступний для усіх користувачів смартфонів на IOS та Android. Відтепер, купити улюблену продукцію у магазинах та на сайті Watsons стане ще зручніше, варто лише завантажити додаток на ваш смартфон.

Новий додаток, перш за все, відкриває безліч нових можливостей для учасників програми лояльності Watsons Club. Усі персональні пропозиції відображені у особистому кабінеті користувача, з додатковою можливістю відслідковувати кількість балів на рахунку та цифровою карткою, яка повністю замінює пластикову картку Watsons Club.

Мобільний додаток повторює функціонал сайту та дозволяє купувати улюблені товари онлайн, переглядати актуальні пропозиції та знижки, а також реальні відгуки покупців та рейтинги товарів. Окрім цього, з’явилася можливість пошуку найближчого магазину Watsons за геолокацією телефона. При замовлені через мобільний додаток, ви можете обрати зручну доставку у відділення перевізників або у магазини. Нагадаємо, нещодавно компанія Watsons запустила технологію Click&Collect, яка дозволяє отримати замовлення у магазинах Watsons, наразі для доставки доступні 36 магазинів у 27 містах України.

«Компанія активно розвиває діджитал напрямок, який зараз є чи не найпріоритетнішим. Сьогодні люди вже майже не розрізняють фізичний та онлайн шопінг, але більшість все ж надають перевагу другому, а ми в свою чергу прислухаємось до потреб клієнтів. Саме тому, запуск мобільного додатку – наступний крок до створення клієнтоорієнтованого сервісу. Тим паче, зараз це найбільш комфортний та безпечний спосіб покупок»,коментує Анастасія Цвірчкова, фахівець відділу маркетингових комунікацій Watsons Україна.

На полицях магазинів мережі та в інтернет-магазині Watsons можна знайти продукцію від провідних виробників косметики, побутової хімії, товарів для здоров’я та гігієни, а також велику кількість товарів власних торгових марок та ексклюзивну продукцію із Кореї.

Watsons Україна – провідна роздрібна мережа торгівлі товарами для краси і здоров’я в Україні. У мережу Watsons Україна входить понад 400 магазинів і 16 аптек у більш ніж 100 містах. Більше 4500 співробітників обслуговують близько 3 млн покупців щомісяця. У квітні 2019 року Watsons відсвяткувала своє восьмиріччя в Україні. Восени 2018 року компанія Watsons третій рік поспіль визнана рітейлером року в drogerie за версією Retail & Development Business Awards. А також – Watsons отримав перемогу перемо в конкурсі «Вибір року Україна» в номінації «Магазин року краси та здоров’я» шість разів.

Протягом багатьох років Watsons формує стандарти на ринку товарів для краси і здоров’я, надаючи персональні рекомендації та консультації, пропонуючи найширший асортимент продукції. У тому числі – товари власних торгових марок Watsons Exclusive, допомагаючи клієнтам виглядати гарно і почуватись чудово  кожен день.

Прес-служба Watsons

Менеджер з корпоративних комунікацій

Маханьова Дарина

+38063 957 01 14

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: