fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Щорічний звіт KPMG «M&A Radar 2020: Україна»

23/ 04/ 2021
  Протягом останніх кількох років дослідження KPMG щодо укладення українських угод є дуже популярними серед інвесторів, які розглядають питання злиття та поглинання в країні, а також усіх, хто цікавиться інвестиційними можливостями. У березні 2021 року експерти KPMG представили результати за 2020 рік у звіті «M&A Radar 2020: Україна». Глобальна економічна нестабільність, спричинена пандемією вірусу COVID-19, викликала швидке падіння українського ринку M&A, який зростав двозначними темпами останні три роки поспіль. “Коли ми запустили дослідження M&A Radar у 2019 році, мало хто міг передбачити, який глибокий вплив COVID-19 матиме на світ економіки чи на наше повсякденне життя. Глобальна цифрова трансформація прискорилася для бізнесу, споживачів та приватних осіб. Віддалена робота стала швидше нормою, ніж винятком. Робочі та неформальні відеодзвінки разом із електронною комерцією зараз є опорою нашого життя. Такі наслідки продовжуватимуть стимулювати M&A як агента змін” – коментує Пітер Латос, партнер, керівник відділу консультування, інвестицій та ринків капіталу KPMG в Україні. Більше про десять найбільших угод M&A, їхню вартість та сектори економіки, що привертають увагу інвесторів, читайте у звіті «M&A Radar2020: Україна».

Протягом останніх кількох років дослідження KPMG щодо укладення українських угод є дуже популярними серед інвесторів, які розглядають питання злиття та поглинання в країні, а також усіх, хто цікавиться інвестиційними можливостями. У березні 2021 року експерти KPMG представили результати за 2020 рік у звіті «M&A Radar 2020: Україна».

Глобальна економічна нестабільність, спричинена пандемією вірусу COVID-19, викликала швидке падіння українського ринку M&A, який зростав двозначними темпами останні три роки поспіль.

“Коли ми запустили дослідження M&A Radar у 2019 році, мало хто міг передбачити, який глибокий вплив COVID-19 матиме на світ економіки чи на наше повсякденне життя. Глобальна цифрова трансформація прискорилася для бізнесу, споживачів та приватних осіб. Віддалена робота стала швидше нормою, ніж винятком. Робочі та неформальні відеодзвінки разом із електронною комерцією зараз є опорою нашого життя. Такі наслідки продовжуватимуть стимулювати M&A як агента змін” – коментує Пітер Латос, партнер, керівник відділу консультування, інвестицій та ринків капіталу KPMG в Україні.

Більше про десять найбільших угод M&A, їхню вартість та сектори економіки, що привертають увагу інвесторів, читайте у звіті «M&A Radar2020: Україна».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: