fbpx

Щорічні Загальні Збори Європейської Бізнес Асоціації 2020

12/ 11/ 2020
  Ми раді запросити Bас на Щорічні Загальні Збори Європейської Бізнес Асоціації. Ця знакова подія об’єднує лідерів думок українського та міжнародного бізнесу та підсумовує роботу Асоціації протягом усього року. Під час зустрічі у вас є можливість дізнатися думку бізнес-лідерів щодо перспектив розвитку бізнесу та економіки країни у новій реальності.  Захід відбудеться 19 листопада о 15:30 в онлайн форматі. Програма офіційної частини заходу: Дискусійна панель високого рівня з українськими високопосадовцями та міжнародними експертами; Результати виборів до Правління Асоціації та підсумки роботи Асоціації в 2020 році. Запрошуємо вас приєднатися до нашої святкової зустрічі за лінком: Реєстрація для генеральних директорів Реєстрація на пряму трансляцію зустрічі У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся до Тетяни Жеребецької, Tetyana.Zherebetska@eba.com.ua або +380 97 979 22 89, чи Ольги Двігун, olga.dvigun@eba.com.ua або +38067 218 09 03. З нетерпінням чекаємо вас на зустрічі!

Ми раді запросити Bас на Щорічні Загальні Збори Європейської Бізнес Асоціації. Ця знакова подія об’єднує лідерів думок українського та міжнародного бізнесу та підсумовує роботу Асоціації протягом усього року. Під час зустрічі у вас є можливість дізнатися думку бізнес-лідерів щодо перспектив розвитку бізнесу та економіки країни у новій реальності. 

Захід відбудеться 19 листопада о 15:30 в онлайн форматі.

Програма офіційної частини заходу:

  • Дискусійна панель високого рівня з українськими високопосадовцями та міжнародними експертами;
  • Результати виборів до Правління Асоціації та підсумки роботи Асоціації в 2020 році.

Запрошуємо вас приєднатися до нашої святкової зустрічі за лінком:

Реєстрація для генеральних директорів

Реєстрація на пряму трансляцію зустрічі

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся до Тетяни Жеребецької, Tetyana.Zherebetska@eba.com.ua або +380 97 979 22 89, чи Ольги Двігун, olga.dvigun@eba.com.ua або +38067 218 09 03.

З нетерпінням чекаємо вас на зустрічі!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: