fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Щорічні загальні збори Комітету з охорони здоров’я

22/ 12/ 2020
  17 грудня 2020 року Комітет з охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації провів Щорічні загальні збори, в яких взяли участь компанії-члени Комітету та новообране Правління. Участь у заході також взяли заступник міністра охорони здоров’я України з питань європейської інтеграції Ігор Іващенко, заступник директора з питань реєстрації Державного експертного центру МОЗ України Костянтин Кузьменко та заступниця директора з клінічних питань ДЕЦ Людмила Ковтун. На Щорічних загальних зборах були представлені результати діяльності Комітету у 2020 році, зокрема за такими напрямами: легалізація електронної роздрібної торгівлі лікарськими засобами (Закон України №904 від 17 вересня 2020 року), роз’яснення положень Наказу МЕРТ №914 щодо SІ-маркування лікарських засобів, електронна комунікація з державними органами (електронне подання документів), виконання контрактів на закупівлю лікарських засобів спеціалізованими організаціями (наказ МОЗ №1391 від 15 червня 2020 року), зміни до Бюджетного кодексу щодо середньострокових контрактів на придбання ліків, тощо. Окремо відзначена відповідь фармацевтичної спільноти Комітету Асоціації на пандемію, спричинену COVID-19, була надана значна благодійна допомога лікарням та медичним працівникам України. Представники Комітету Асоціації увійшли та беруть активну участь у низці робочих груп НСЗУ, Держлікслуби, МОЗ України та ДЕЦ. У 2020 році Комітетом направлено 102 позиції органам державної влади, проведено 95 офіційних зустрічей, в тому числі із представниками державних органів, розміщено 256 публікацій в засобах масової інформації. Відеоролики інформаційної кампанії TrialsTruth Підкомітету клінічних досліджень Комітету Асоціації набрали 7338 переглядів на YouTube.   Під час панельної дискусії на Щорічних загальних зборах Комітету Асоціації учасники порушили низку важливих питань галузі охорони здоров’я. Зокрема, йшлося про проблемні питання процедури підтвердження вимог GMP в Україні, договори керованого доступу та оцінки медичних технологій, розблокування Національного переліку лікарських засобів, запровадження eCTD формату, підписання угоди ACAA та застосування її до медичних виробів і лікарських засобів, а також питання кримінальної відповідальності за порушення процедур у клінічних дослідженнях та покращення законодавства в цій сфері, у тому числі в контексті пандемії COVID-19. Комітет з охорони здоров’я висловлює подяку новообраним членам Правління, компаніям-членам, представникам МОЗ України та ДЕЦ за конструктивний діалог та активну участь в Щорічних загальних зборах Комітету Асоціації, та їх неоціненний внесок у сферу охорони здоров’я України. Впевнені в подальшій плідній співпраці в наступному 2021 році!  

17 грудня 2020 року Комітет з охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації провів Щорічні загальні збори, в яких взяли участь компанії-члени Комітету та новообране Правління. Участь у заході також взяли заступник міністра охорони здоров’я України з питань європейської інтеграції Ігор Іващенко, заступник директора з питань реєстрації Державного експертного центру МОЗ України Костянтин Кузьменко та заступниця директора з клінічних питань ДЕЦ Людмила Ковтун.

На Щорічних загальних зборах були представлені результати діяльності Комітету у 2020 році, зокрема за такими напрямами: легалізація електронної роздрібної торгівлі лікарськими засобами (Закон України №904 від 17 вересня 2020 року), роз’яснення положень Наказу МЕРТ №914 щодо SІ-маркування лікарських засобів, електронна комунікація з державними органами (електронне подання документів), виконання контрактів на закупівлю лікарських засобів спеціалізованими організаціями (наказ МОЗ №1391 від 15 червня 2020 року), зміни до Бюджетного кодексу щодо середньострокових контрактів на придбання ліків, тощо.

Окремо відзначена відповідь фармацевтичної спільноти Комітету Асоціації на пандемію, спричинену COVID-19, була надана значна благодійна допомога лікарням та медичним працівникам України.

Представники Комітету Асоціації увійшли та беруть активну участь у низці робочих груп НСЗУ, Держлікслуби, МОЗ України та ДЕЦ. У 2020 році Комітетом направлено 102 позиції органам державної влади, проведено 95 офіційних зустрічей, в тому числі із представниками державних органів, розміщено 256 публікацій в засобах масової інформації. Відеоролики інформаційної кампанії TrialsTruth Підкомітету клінічних досліджень Комітету Асоціації набрали 7338 переглядів на YouTube.  

Під час панельної дискусії на Щорічних загальних зборах Комітету Асоціації учасники порушили низку важливих питань галузі охорони здоров’я. Зокрема, йшлося про проблемні питання процедури підтвердження вимог GMP в Україні, договори керованого доступу та оцінки медичних технологій, розблокування Національного переліку лікарських засобів, запровадження eCTD формату, підписання угоди ACAA та застосування її до медичних виробів і лікарських засобів, а також питання кримінальної відповідальності за порушення процедур у клінічних дослідженнях та покращення законодавства в цій сфері, у тому числі в контексті пандемії COVID-19.

Комітет з охорони здоров’я висловлює подяку новообраним членам Правління, компаніям-членам, представникам МОЗ України та ДЕЦ за конструктивний діалог та активну участь в Щорічних загальних зборах Комітету Асоціації, та їх неоціненний внесок у сферу охорони здоров’я України. Впевнені в подальшій плідній співпраці в наступному 2021 році!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: