fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Щорічні загальні збори членів Західноукраїнського офісу Асоціації

08/ 12/ 2017
    Протягом 2017 року лейтмотивом заходів нашого офісу була взаємодія культури та бізнесу. Кульмінацією обговорення цієї теми стали Щорічні загальні збори членів Західноукраїнського офісу Асоціації з мелодійною темою Музика вашого бізнесу. Кожен з нас здатний грати окремо, але справжня музика народжується лише при взаємодії, взаєморозумінні і спільній грі, точнісінько як в оркестрі INSO-Lviv, які дарували гостям заходу музичні шедеври світових класиків. А тепер прийшов час згадати тих, хто додав особливої елегантності нашому святу, без кого воно було б не таке яскраве та вишукане - наших гостей та шановних партнерів! Щиро дякуємо генеральним партнерам Щорічних Загальних Зборів Західноукраїнського офісу Асоціації: компаніям «Klingspor», «Halychyna-Zahid», «Guldmann-Ukraine» та «Arzinger»; партнерам, які потішили наших гостей яскравими подарунками – «Zaltech Ukraina», «American Medical Center», «PZU Україна», «Galicia Greenery» і «Edem Resort Medical & Spa»; компанії «Pernod Ricard», яка зігрівала нас елітними напоями протягом всього вечора та готелю «Leopolis» за частування; за атмосферність та теплий прийом Львівському Національному Академічному театру опери та балету; за продовження вечора – «Advice Group». Дякуємо, що підтримуєте наші ініціативи та даруєте такі приємні враження! Разом створюємо прекрасні миті!
01/

 

Протягом 2017 року лейтмотивом заходів нашого офісу була взаємодія культури та бізнесу. Кульмінацією обговорення цієї теми стали Щорічні загальні збори членів Західноукраїнського офісу Асоціації з мелодійною темою “Музика вашого бізнесу”.

Кожен з нас здатний грати окремо, але справжня музика народжується лише при взаємодії, взаєморозумінні і спільній грі, точнісінько як в оркестрі INSO-Lviv, які дарували гостям заходу музичні шедеври світових класиків.

А тепер прийшов час згадати тих, хто додав особливої елегантності нашому святу, без кого воно було б не таке яскраве та вишукане – наших гостей та шановних партнерів!

Щиро дякуємо генеральним партнерам Щорічних Загальних Зборів Західноукраїнського офісу Асоціації: компаніям «Klingspor», «Halychyna-Zahid», «Guldmann-Ukraine» та «Arzinger»; партнерам, які потішили наших гостей яскравими подарунками – «Zaltech Ukraina», «American Medical Center», «PZU Україна», «Galicia Greenery» і «Edem Resort Medical & Spa»; компанії «Pernod Ricard», яка зігрівала нас елітними напоями протягом всього вечора та готелю «Leopolis» за частування; за атмосферність та теплий прийом Львівському Національному Академічному театру опери та балету; за продовження вечора – «Advice Group».

Дякуємо, що підтримуєте наші ініціативи та даруєте такі приємні враження!

Разом створюємо прекрасні миті!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: