fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Щорічне опитування «Погляд керівників бізнесу в Україні 2022»

27/ 07/ 2022
  KPMG в Україні запрошує лідерів бізнесу в Україні взяти участь в щорічному опитуванні 2022 «Погляд керівників бізнесу в Україні 2022». Мета опитування – дізнатися про виклики керівників компаній під час війни в Україні та порівняти думки лідерів українського та міжнародного бізнесів щодо їх впевненості, можливостей відновлення та зростання з огляду на геополітичні зміни у світі. Як геополітичні зміни в світі, зокрема повномасштабна війна в Україні, скоригували стратегію розвитку компаній? Після 150 днів війни, протягом яких бізнес здебільшого фокусувався на безпеці людей, що змінилося в довгостроковому баченні? Чи вплинула війна на градус важливості соціальних питань та ESG порядок денний? Як дворічна пандемія COVID-19 та війна в Україні вплинули на плани компаній впроваджувати цифрову трансформацію? Про опитування Структура опитування ґрунтується на запитаннях, адаптованих із глобального опитування KPMG CEO Outlook 2022, що дозволить порівняти думки лідерів українського та глобального бізнесу. Для проходження опитування знадобиться 20 хвилин Опитування доступне українською та англійською мовами Всі відповіді є суворо конфіденційними та анонімними, які будуть консолідовані у загальний звіт Вже восени KPMG в Україні оприлюднить результати дослідження та обговорить результати з керівниками компаній. Пройти опитування можна за посиланням https://www.surveymonkey.com/r/SSJW5SZ

KPMG в Україні запрошує лідерів бізнесу в Україні взяти участь в щорічному опитуванні 2022 «Погляд керівників бізнесу в Україні 2022». Мета опитування – дізнатися про виклики керівників компаній під час війни в Україні та порівняти думки лідерів українського та міжнародного бізнесів щодо їх впевненості, можливостей відновлення та зростання з огляду на геополітичні зміни у світі.

Як геополітичні зміни в світі, зокрема повномасштабна війна в Україні, скоригували стратегію розвитку компаній? Після 150 днів війни, протягом яких бізнес здебільшого фокусувався на безпеці людей, що змінилося в довгостроковому баченні? Чи вплинула війна на градус важливості соціальних питань та ESG порядок денний? Як дворічна пандемія COVID-19 та війна в Україні вплинули на плани компаній впроваджувати цифрову трансформацію?

Про опитування

Структура опитування ґрунтується на запитаннях, адаптованих із глобального опитування KPMG CEO Outlook 2022, що дозволить порівняти думки лідерів українського та глобального бізнесу.

  • Для проходження опитування знадобиться 20 хвилин
  • Опитування доступне українською та англійською мовами
  • Всі відповіді є суворо конфіденційними та анонімними, які будуть консолідовані у загальний звіт

Вже восени KPMG в Україні оприлюднить результати дослідження та обговорить результати з керівниками компаній.

Пройти опитування можна за посиланням https://www.surveymonkey.com/r/SSJW5SZ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: