fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Що в імені тобі моїм? Щодо судового захисту доменного імені

26/ 10/ 2021
  Автор: Олексій Грачов, адвокат Dynasty Law & Investment Сьогодні інтернет-простір активно розширюється. Кількість користувачів всесвітньою павутиною невпинно росте. Якщо Ви читаєте це повідомлення, то теж зараз в мережі. Задоволення інформаційних потреб користувачів забезпечується через численні сайти, доступ до яких здійснюється через доменне ім’я. Зважаючи на кількість останніх, наразі юристи мають справу з численними доменними спорами, тобто такими, що стосуються належності реєстрації та використання доменного імені будь-якого рівня. Найпоширенішим способом захисту доменного імені є звернення до суду. Під час розгляду цієї категорії спорів суди керуються не лише нормами чинного законодавства, а й правилами встановленим реєстраторами доменів. Тому позовній заяві необхідно приділити особливу увагу, зокрема правильно визначити належного відповідача та коректно сформулювати позовні вимоги. Альтернативою національним судам є звернення до процедури UDRP, яка є особливо ефективною для вирішення спорів, що повязані з доменними іменами верхнього рівня та зареєстрованими знаками для товарів і послуг. У цьому випадку справа розглядатиметься однією з п’яти акредитованих організацій у декілька стадій. Звернутися до суду чи вирішувати спір альтернативно вирішувати Вам, а команда Dynasty Law & Investment допоможе в цьому.

Автор: Олексій Грачов, адвокат Dynasty Law & Investment

Сьогодні інтернет-простір активно розширюється. Кількість користувачів всесвітньою павутиною невпинно росте. Якщо Ви читаєте це повідомлення, то теж зараз в мережі.

Задоволення інформаційних потреб користувачів забезпечується через численні сайти, доступ до яких здійснюється через доменне ім’я. Зважаючи на кількість останніх, наразі юристи мають справу з численними доменними спорами, тобто такими, що стосуються належності реєстрації та використання доменного імені будь-якого рівня.

Найпоширенішим способом захисту доменного імені є звернення до суду. Під час розгляду цієї категорії спорів суди керуються не лише нормами чинного законодавства, а й правилами встановленим реєстраторами доменів. Тому позовній заяві необхідно приділити особливу увагу, зокрема правильно визначити належного відповідача та коректно сформулювати позовні вимоги.

Альтернативою національним судам є звернення до процедури UDRP, яка є особливо ефективною для вирішення спорів, що пов’язані з доменними іменами верхнього рівня та зареєстрованими знаками для товарів і послуг. У цьому випадку справа розглядатиметься однією з п’яти акредитованих організацій у декілька стадій.

Звернутися до суду чи вирішувати спір альтернативно вирішувати Вам, а команда Dynasty Law & Investment допоможе в цьому.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: