fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Що потрібно знати бізнесу про застосування РРО

29/ 04/ 2021
  Сьогодні, 29 квітня, відбулась онлайн-зустріч Податкового комітету Асоціації за участі керівництва Головного управління ДПС у Києві та Головного управління ДПС у Київській області. Зустріч відбулася у форматі Q&A та була присвячена нюансам застосування реєстраторів розрахункових операцій. Зокрема, у контексті зростаючої популярності дистанційної торгівлі в умовах карантинних обмежень, ми порушили питання необхідності застосування РРО у різноманітних типових ситуаціях для підприємців, що торгують онлайн. Так, наприклад йшлося про випадки розрахунків готівкою або карткою у відділеннях пошти, передплати через платіжну систему, передплати через онлайн банкінг, часткової передплати, оплати за товар кур’єру, часткового викупу товарів, надання послуг із сервісного обслуговування. З коментарями та тлумаченнями податківців стосовно дій у вищезгаданих ситуаціях можна ознайомитися у відеозаписі зустрічі за лінком. Щиро дякуємо представникам керівництву  ГУ ДПС у Київській області  та ГУ ДПС у Києві – Олені Виноградовій та Златі Лагутіній, а також високо кваліфікованим фахівцям Олександру Мазуренку, Роману Потапенку, Максиму Кишені Станіславу Кубріну, Ярославу Єремі, Руслану Мурзі, за надані роз’яснення та увагу до питань від бізнесу.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.  

Сьогодні, 29 квітня, відбулась онлайн-зустріч Податкового комітету Асоціації за участі керівництва Головного управління ДПС у Києві та Головного управління ДПС у Київській області. Зустріч відбулася у форматі Q&A та була присвячена нюансам застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Зокрема, у контексті зростаючої популярності дистанційної торгівлі в умовах карантинних обмежень, ми порушили питання необхідності застосування РРО у різноманітних типових ситуаціях для підприємців, що торгують онлайн. Так, наприклад йшлося про випадки розрахунків готівкою або карткою у відділеннях пошти, передплати через платіжну систему, передплати через онлайн банкінг, часткової передплати, оплати за товар кур’єру, часткового викупу товарів, надання послуг із сервісного обслуговування.

З коментарями та тлумаченнями податківців стосовно дій у вищезгаданих ситуаціях можна ознайомитися у відеозаписі зустрічі за лінком.

Щиро дякуємо представникам керівництву  ГУ ДПС у Київській області  та ГУ ДПС у Києві – Олені Виноградовій та Златі Лагутіній, а також високо кваліфікованим фахівцям Олександру Мазуренку, Роману Потапенку, Максиму Кишені Станіславу Кубріну, Ярославу Єремі, Руслану Мурзі, за надані роз’яснення та увагу до питань від бізнесу.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: