fbpx

Ще один великий українсько-європейський холдинг поповнив ряди ЕВА

17/ 12/ 2019
  Агрохолдинг Riston Holdings, що є одним із лідерів АПК Південного Сходу України, офіційно став членом Європейської Бізнес Асоціації. На думку керівництва холдингу, для них цей крок є цілком закономірним і логічним. Звісно, холдинг, який обєднує майже три десятки агропідприємств різного профілю, на яких працюють майже 5 тисяч співробітників потребує співпраці, консультацій та підтримки такої потужної та авторитетної асоціації, як ЕВА. На думку керівництва і власників Riston Holdings, вони абсолютно чітко розуміють, що в українському агробізнесі «є велика кількість складних питань, повязаних із розвитком, консалтингом, новими технологіями і, врешті-решт, захистом від недобросовісної конкуренції». Ці проблемні питання можна і потрібно вирішувати спільно, разом з усією цивілізованою бізнес-спільнотою, щоб відстоювати права та інтереси аграріїв України, сприяти розвитку українського АПК. Відома фраза про те, що в єдності – сила абсолютно точно підходить до такої організації, як Європейська Бізнес Асоціація. Для холдингу Riston Holdings, за словами його керівництва, також принципово важливим є те, що ЕВА є найбільш оптимальним і ефективним майданчиком для вивчення цікавого бізнес-досвіду, консультацій, вироблення оптимального курсу розвитку для агропідприємств, що входять до її складу. Довідково: Ristone Holdings обєднує 26 агропідприємств, які обробляють приблизно 67 тисяч гектарів в Дніпропетровській, Харківській і Запорізькій областях. Також у складі холдингу 4 елеватори, борошномельний комбінат, 5 хлібобулочних заводів, сучасний комплекс олійноекстракційного заводу, мясні та мясо-молочні ферми, картопляне і грибне виробництво, тепличне господарство, потужності для оптово-роздрібної торгівлі сільгосппродукцією і продуктами харчування. Материнською фірмою агрохолдингу є європейська (Кіпр) компанія Ristone Holdings.

Агрохолдинг Riston Holdings, що є одним із лідерів АПК Південного Сходу України, офіційно став членом Європейської Бізнес Асоціації.

На думку керівництва холдингу, для них цей крок є цілком закономірним і логічним. Звісно, холдинг, який об’єднує майже три десятки агропідприємств різного профілю, на яких працюють майже 5 тисяч співробітників потребує співпраці, консультацій та підтримки такої потужної та авторитетної асоціації, як ЕВА.

На думку керівництва і власників Riston Holdings, вони абсолютно чітко розуміють, що в українському агробізнесі «є велика кількість складних питань, пов’язаних із розвитком, консалтингом, новими технологіями і, врешті-решт, захистом від недобросовісної конкуренції». Ці проблемні питання можна і потрібно вирішувати спільно, разом з усією цивілізованою бізнес-спільнотою, щоб відстоювати права та інтереси аграріїв України, сприяти розвитку українського АПК.

Відома фраза про те, що в єдності – сила абсолютно точно підходить до такої організації, як Європейська Бізнес Асоціація.

Для холдингу Riston Holdings, за словами його керівництва, також принципово важливим є те, що ЕВА є найбільш оптимальним і ефективним майданчиком для вивчення цікавого бізнес-досвіду, консультацій, вироблення оптимального курсу розвитку для агропідприємств, що входять до її складу.

Довідково:

Ristone Holdings об’єднує 26 агропідприємств, які обробляють приблизно 67 тисяч гектарів в Дніпропетровській, Харківській і Запорізькій областях. Також у складі холдингу 4 елеватори, борошномельний комбінат, 5 хлібобулочних заводів, сучасний комплекс олійноекстракційного заводу, м’ясні та м’ясо-молочні ферми, картопляне і грибне виробництво, тепличне господарство, потужності для оптово-роздрібної торгівлі сільгосппродукцією і продуктами харчування. Материнською фірмою агрохолдингу є європейська (Кіпр) компанія Ristone Holdings.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: