fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Shell в Україні відновлює роботу своєї АЗС поблизу Великої Димерки

02/ 02/ 2024
  Компанія Shell в Україні рада повідомити про відновлення роботи своєї АЗС поблизу селища Великої Димерки на автошляху М01, що сполучає Київ та Чернігів. Її будівля була знищена у березні 2022 року під час боїв за Київщину. Після відновлення вона стала ще більш функціональною та знову готова вітати водіїв авто й подорожніх. На оновленій АЗС є все необхідне для комфортної поїздки. Зокрема, водії можуть заправити авто високоякісним пальним: бензином А-95, дизельним пальним, газом, а також скористатися преміальною лінійкою Shell – V-Power 95, V-Power Racing 100 та V-Power Diesel. Для водіїв електромобілів на АЗС працює зарядна станція від Yasno E-mobility, яка має потужність АС 22 кВт та оснащена роз’ємом Type-2.   Для Shell важливо не тільки надавати високоякісні послуги та продукти, але й бути інклюзивною компанією. Відтак, оновлення АЗС поблизу Великої Димерки відбувалось з урахуванням потреб маломобільних груп населення. З турботою про довкілля команда Shell також встановила систему економічного освітлення території та приміщень АЗС. “Я дуже радий бачити нову багатофункціональну АЗС на тому місці, де вона була зруйнована. Команда Shell в Україні зробила все можливе, щоби відбудувати та відкрити АЗС для наших клієнтів у якомога стислі терміни. Радіємо, що наші клієнти можуть знову завітати до нас у Великій Димерці”, – зауважив Петер Керекдярто, генеральний директор Shell в Україні. На АЗС Shell поблизу Великої Димерки водії та подорожні також мають змогу відпочити й зарядитися смачною їжею та напоями в м’якій посадковій зоні Shell Café. На місці працює і просторий магазин, в якому можна придбати все необхідне для авто та поїздки. * * * Про Shell в Україні Shell Mobility увійшла на український ринок 2007 року та входить до кластеру Центральної та Східної Європи Shell Mobility. Нині в компанії працює близько 1 600 осіб. Мережа АЗС Shell нараховує 131 станцію у 20 областях України, пропонуючи клієнтам високоякісні нафтопродукти, включно з пальним Shell V-Power, дизельним пальним та зрідженим вуглеводневим газом (ЗВГ), а також широкий асортимент супутніх товарів, свіжу їжу й напої. Щоб відповідати потребам українських власників електромобілів, кількість яких постійно збільшується, на понад 14% мережі Shell установлені електрозарядні модулі. Shell – глобальна група енергетичних та нафтохімічних компаній, яка діє в понад 70 країнах, а загальний штат становить 93 000 працівників. Компанія Shell, яка має більш ніж сторічний досвід у виробництві пального, нині використовує найсучасніші технології та інновації для забезпечення сталого майбутнього. Компанія також інвестує в розвиток енергетики (зокрема низьковуглецевої, а також у вітрову й сонячну) та нові види пального для транспорту (серед них – удосконалене біопальне й водень).

Компанія Shell в Україні рада повідомити про відновлення роботи своєї АЗС поблизу селища Великої Димерки на автошляху М01, що сполучає Київ та Чернігів. Її будівля була знищена у березні 2022 року під час боїв за Київщину. Після відновлення вона стала ще більш функціональною та знову готова вітати водіїв авто й подорожніх.

На оновленій АЗС є все необхідне для комфортної поїздки. Зокрема, водії можуть заправити авто високоякісним пальним: бензином А-95, дизельним пальним, газом, а також скористатися преміальною лінійкою Shell – V-Power 95, V-Power Racing 100 та V-Power Diesel. Для водіїв електромобілів на АЗС працює зарядна станція від Yasno E-mobility, яка має потужність АС 22 кВт та оснащена роз’ємом Type-2.

 

Для Shell важливо не тільки надавати високоякісні послуги та продукти, але й бути інклюзивною компанією. Відтак, оновлення АЗС поблизу Великої Димерки відбувалось з урахуванням потреб маломобільних груп населення. З турботою про довкілля команда Shell також встановила систему економічного освітлення території та приміщень АЗС.

“Я дуже радий бачити нову багатофункціональну АЗС на тому місці, де вона була зруйнована. Команда Shell в Україні зробила все можливе, щоби відбудувати та відкрити АЗС для наших клієнтів у якомога стислі терміни. Радіємо, що наші клієнти можуть знову завітати до нас у Великій Димерці”,зауважив Петер Керекдярто, генеральний директор Shell в Україні.

На АЗС Shell поблизу Великої Димерки водії та подорожні також мають змогу відпочити й зарядитися смачною їжею та напоями в м’якій посадковій зоні Shell Café. На місці працює і просторий магазин, в якому можна придбати все необхідне для авто та поїздки.

* * *

Про Shell в Україні

Shell Mobility увійшла на український ринок 2007 року та входить до кластеру Центральної та Східної Європи Shell Mobility. Нині в компанії працює близько 1 600 осіб. Мережа АЗС Shell нараховує 131 станцію у 20 областях України, пропонуючи клієнтам високоякісні нафтопродукти, включно з пальним Shell V-Power, дизельним пальним та зрідженим вуглеводневим газом (ЗВГ), а також широкий асортимент супутніх товарів, свіжу їжу й напої.

Щоб відповідати потребам українських власників електромобілів, кількість яких постійно збільшується, на понад 14% мережі Shell установлені електрозарядні модулі.

Shell – глобальна група енергетичних та нафтохімічних компаній, яка діє в понад 70 країнах, а загальний штат становить 93 000 працівників. Компанія Shell, яка має більш ніж сторічний досвід у виробництві пального, нині використовує найсучасніші технології та інновації для забезпечення сталого майбутнього. Компанія також інвестує в розвиток енергетики (зокрема низьковуглецевої, а також у вітрову й сонячну) та нові види пального для транспорту (серед них – удосконалене біопальне й водень).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: