fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Сесія Бізнес Знайомств Асоціації в Одесі

20/ 09/ 2018
    20-го вересня Південноукраїнський офіс Асоціації провів чергову зустріч популярного серед членських компаній  проекту «Business Networking Session». Адже саме тут гості мають чудову можливість не тільки обмінювалися визитівками, а й презентувати себе та свій бізнес, познайомитися ближче один з одним.  За такими розмови деякі навіть встигають оговорити дуже цікаві ідеї та нові проект співпраці! Захід був організований в партнерстві з «Sweet Art Event Agency» і нетворкінговою платформою «Fryday Odessa» та відбувся в інноваційно-освітньому просторі «ЦеХаб». Участниками стали як представники середнього бізнесу з членських комапній Асоціації, так і МСБ з проекту Unlimit Ukraine by the EBA. Саме для них і було обрано тему розмови: «Особистий брендинг як інструмент просування бізнесу». Бо особливо для  власників малого бізнесу таким важливим способом розвитку є вміння заявити про себе. Про свій досвід просування особистого бренду і бізнесу розповіли спеціальні гості: Олексій Архіреєв - журналіст, копірайтер, власник компанії Smm & SEO; Христина Ботушан - власниця PR & SMM агентства Open Creativе Space; Олексій Радян - власник клубної мережі преміальних магазинів парфумерії та косметики «ЖАН». Під час спілкування вони поділилися своїми прийомами і лайфхаками  щодо використання інтернет маркетингу та підвищення ефективністі реклами. Поговорили про те, наскільки просування політиків відрізняється від просування бізнесу та чим  воно відрізняється взагалі, наскільки і яким чином особиста популярність може допомогти в розвитку бізнесу, а також - чи можна ефективно використовувати рекламу в соціальних мережах, якщо справа стосується бізнесу.
01/

 

20-го вересня Південноукраїнський офіс Асоціації провів чергову зустріч популярного серед членських компаній  проекту «Business Networking Session». Адже саме тут гості мають чудову можливість не тільки обмінювалися визитівками, а й презентувати себе та свій бізнес, познайомитися ближче один з одним.  За такими розмови деякі навіть встигають оговорити дуже цікаві ідеї та нові проект співпраці!

Захід був організований в партнерстві з «Sweet Art Event Agency» і нетворкінговою платформою «Fryday Odessa» та відбувся в інноваційно-освітньому просторі «ЦеХаб». Участниками стали як представники середнього бізнесу з членських комапній Асоціації, так і МСБ з проекту Unlimit Ukraine by the EBA. Саме для них і було обрано тему розмови: «Особистий брендинг як інструмент просування бізнесу». Бо особливо для  власників малого бізнесу таким важливим способом розвитку є вміння заявити про себе.

Про свій досвід просування особистого бренду і бізнесу розповіли спеціальні гості: Олексій Архіреєв – журналіст, копірайтер, власник компанії Smm & SEO; Христина Ботушан – власниця PR & SMM агентства Open Creativе Space; Олексій Радян – власник клубної мережі преміальних магазинів парфумерії та косметики «ЖАН».

Під час спілкування вони поділилися своїми прийомами і лайфхаками  щодо використання інтернет маркетингу та підвищення ефективністі реклами. Поговорили про те, наскільки просування політиків відрізняється від просування бізнесу та чим  воно відрізняється взагалі, наскільки і яким чином особиста популярність може допомогти в розвитку бізнесу, а також – чи можна ефективно використовувати рекламу в соціальних мережах, якщо справа стосується бізнесу.

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: