fbpx

Сервіс Glovo та СОС Дитячі Містечка Україна оголосили про партнерство

08/ 05/ 2020
  8 травня, 2020 р. Сервіс швидкої кур’єрської доставки Glovo та Міжнародна благодійна організація «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» Україна оголосили про партнерство. Першим вектором взаємодії стала кампанія з підтримки підопічних фонду сімей у кризі та молодих людей з числа сиріт. Протягом карантину сервіс Glovo покриватиме витрати замовлення з баблу «Супермаркети» та забезпечить їх безкоштовну доставку для 37 сімей. На сьогодні, СОС Дитячі Містечка - це єдина організація в Україні, що з 2003 року веде комплексну діяльність з попередження сирітства, допомагає родинам у складних життєвих обставинах, розвиває сімейні форми виховання дітей, що позбавлені батьківського піклування та підтримує молодь з числа сиріт та родин у кризі. У зв’язку з кризою, спричиненою епідемією коронавірусу, на межі виживання опинились десятки сімей та сотні дітей, якими опікується СОС Дитячі Містечка Україна. Серед тих, хто наразі потребує невідкладної підтримки - родини літніх опікунів, багатодітні сім’ї (від 3 до 7 дітей), родини, де є діти з інвалідністю і ті, де батьки/опікуни відправлені у відпустку без збереження заробітної плати у зв’язку з карантином, а також родини, травмовані переселенням із зони бойових дій. Усім їм необхідні, в першу чергу, продукти харчування, засоби дезінфекції та індивідуального захисту, медикаменти. “Криза – час переосмислити наше майбутнє та можливість для важливих змін. Незважаючи на наслідки для бізнесу, важливо зберігати відповідальність перед тими, хто нині перебуває у складних умовах. Зараз ми націлені на розбудову сталого партнерства з фондом СОС Дитячі Містечка Україна, котрий піклується про дітей у складних життєвих обставинах. Ми готові підтримувати діяльність фонду та залучати наших партнерів до співпраці, адже підтримка дітей сьогодні – запорука позитивних змін завтра», - коментує Дмитро Расновський, генеральний менеджер компанії Glovo в Україні. «Місією нашої організації є забезпечення права кожної дитини на люблячу сім’ю, зараз же важливо докласти максимум зусиль, щоб у цих люблячих сім’ях зберегти атмосферу спокою та взаємопідтримки. Без задоволення базових потреб зробити це неможливо. Тому ми вдячні компанії Glovo та усім нашим благодійникам за безцінну підтримку. Зараз, у кризовий період, така допомога є рятівною для багатьох родин», - зазначив національний директор СОС Дитячі Містечка Україна Сергій Лукашов.

8 травня, 2020 р. Сервіс швидкої кур’єрської доставки Glovo та Міжнародна благодійна організація «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» Україна оголосили про партнерство. Першим вектором взаємодії стала кампанія з підтримки підопічних фонду сімей у кризі та молодих людей з числа сиріт. Протягом карантину сервіс Glovo покриватиме витрати замовлення з баблу «Супермаркети» та забезпечить їх безкоштовну доставку для 37 сімей.

На сьогодні, СОС Дитячі Містечка – це єдина організація в Україні, що з 2003 року веде комплексну діяльність з попередження сирітства, допомагає родинам у складних життєвих обставинах, розвиває сімейні форми виховання дітей, що позбавлені батьківського піклування та підтримує молодь з числа сиріт та родин у кризі. У зв’язку з кризою, спричиненою епідемією коронавірусу, на межі виживання опинились десятки сімей та сотні дітей, якими опікується СОС Дитячі Містечка Україна. Серед тих, хто наразі потребує невідкладної підтримки – родини літніх опікунів, багатодітні сім’ї (від 3 до 7 дітей), родини, де є діти з інвалідністю і ті, де батьки/опікуни відправлені у відпустку без збереження заробітної плати у зв’язку з карантином, а також родини, травмовані переселенням із зони бойових дій. Усім їм необхідні, в першу чергу, продукти харчування, засоби дезінфекції та індивідуального захисту, медикаменти.

“Криза – час переосмислити наше майбутнє та можливість для важливих змін. Незважаючи на наслідки для бізнесу, важливо зберігати відповідальність перед тими, хто нині перебуває у складних умовах. Зараз ми націлені на розбудову сталого партнерства з фондом СОС Дитячі Містечка Україна, котрий піклується про дітей у складних життєвих обставинах. Ми готові підтримувати діяльність фонду та залучати наших партнерів до співпраці, адже підтримка дітей сьогодні – запорука позитивних змін завтра», – коментує Дмитро Расновський, генеральний менеджер компанії Glovo в Україні.

«Місією нашої організації є забезпечення права кожної дитини на люблячу сім’ю, зараз же важливо докласти максимум зусиль, щоб у цих люблячих сім’ях зберегти атмосферу спокою та взаємопідтримки. Без задоволення базових потреб зробити це неможливо. Тому ми вдячні компанії Glovo та усім нашим благодійникам за безцінну підтримку. Зараз, у кризовий період, така допомога є рятівною для багатьох родин», – зазначив національний директор СОС Дитячі Містечка Україна Сергій Лукашов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: