fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Сервіс DSV Start-up

05/ 12/ 2018
  У березні 2018 року група DSV запустила новий спеціальний сервіс для логістичної підтримки компаній-початківців. Сервіс DSV Start-up є першим в транспортному і логістичному бізнесі. Ідея створення сервісу - допомога малому та середньому бізнесу початківців в грамотній побудові логістичних ланцюгів поставок з самого початку. Правильний логістичний ланцюг поставок є невідємною складовою для успішного виходу на ринок будь-якого нового продукту. DSV Start-Up - це платформа, яка обєднує технологічні стартапи з провідними світовими корпораціями і потенційними інвесторами в глобальній бізнес-мережі. Консультаційні послуги досить недешеві і можуть стати реальною перешкодою для стартапу. Імовірність того, що доведеться налагоджувати або перебудовувати ланцюг поставок на більш пізньому етапі досить висока. А це також створить труднощі і призведе до збільшення витрат на логістику. З цієї причини інноваційна послуга DSV Start-up на початковому етапі надається абсолютно безкоштовно. Після того, як стартапи переходять вже на виробничий режим, DSV підключається до процесу повною мірою, як постачальник транспортних і логістичних послуг. Джерело: http://www.dsv.com/About-DSV/media/latest-news/2018/12/Almost-a-year-into-DSV-Start-Up

У березні 2018 року група DSV запустила новий спеціальний сервіс для логістичної підтримки компаній-початківців.

Сервіс DSV Start-up є першим в транспортному і логістичному бізнесі. Ідея створення сервісу – допомога малому та середньому бізнесу початківців в грамотній побудові логістичних ланцюгів поставок з самого початку. Правильний логістичний ланцюг поставок є невід’ємною складовою для успішного виходу на ринок будь-якого нового продукту.

DSV Start-Up – це платформа, яка об’єднує технологічні стартапи з провідними світовими корпораціями і потенційними інвесторами в глобальній бізнес-мережі.

Консультаційні послуги досить недешеві і можуть стати реальною перешкодою для стартапу. Імовірність того, що доведеться налагоджувати або перебудовувати ланцюг поставок на більш пізньому етапі досить висока. А це також створить труднощі і призведе до збільшення витрат на логістику.

З цієї причини інноваційна послуга DSV Start-up на початковому етапі надається абсолютно безкоштовно. Після того, як стартапи переходять вже на виробничий режим, DSV підключається до процесу повною мірою, як постачальник транспортних і логістичних послуг.

Джерело: http://www.dsv.com/About-DSV/media/latest-news/2018/12/Almost-a-year-into-DSV-Start-Up

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: