fbpx

Сервіс DSV EuroShuttle

04/ 10/ 2018
  Навесні 2018 року компанія DSV анонсувала додаткові можливості сервісу з доставки збірних вантажів автомобільним транспортом з Європи в Україну. Це перевезення збірних палетних вантажів, дозавантажень, попутних вантажів, групажів з будь-якої точки Європи - як з великих міст, так і регіональних центрів, завдяки розвиненій дорожній мережі корпорації DSV і спеціально розробленій для таких перевезень програмі. «З огляду на популярність та затребуваність даного сервісу, ми вирішили створити бренд, який відобразив би комплексний підхід до даних перевезень, його універсальність та продуманість. Отже, сервіс EuroShuttle DSV - це логістичне рішення для тих, хто хоче зменшити свої витрати і при цьому хоче бути впевненим в точному терміні доставки», - прес-служба Департаменту автодорожніх перевезень DSV. Сервіс EuroShuttle DSV – це безперебійні, швидкі і надійні поставки вантажів до 8 тонн паллетного формату з будь-якої країни Європи. Сервіс EuroShuttle DSV включає: кілька щотижневих рейсів спеціальні тарифи на перевезення доставку «двері-двері» консолідацію поставок від різних європейських постачальників одному одержувачу надання в користування власних європейських консолідаційних складів з безкоштовним зберіганням до 3-х днів повний супровід та погодження товаросупровідної документації в Європі, в тому числі оформлення EURO-1, T-1, EX (за умови здійснення митного очищення співробітниками DSV) зберігання вантажів на МЛС в Україні безкоштовне користування терміналом (плата не стягується при митному очищенні на терміналі DSV в Україні) забезпечення максимальної безпеки вантажоперевезень відповідальність за вантаж, який транспортується, завдяки власній міжнародній програмі страхування DSV Insurance. Не втрачайте час ... Укладайте контракти на комплексне обслуговування до кінця 2018 року на більш вигідних умовах. Джерело https://euroshuttle.com.ua/

Навесні 2018 року компанія DSV анонсувала додаткові можливості сервісу з доставки збірних вантажів автомобільним транспортом з Європи в Україну. Це перевезення збірних палетних вантажів, дозавантажень, попутних вантажів, групажів з будь-якої точки Європи – як з великих міст, так і регіональних центрів, завдяки розвиненій дорожній мережі корпорації DSV і спеціально розробленій для таких перевезень програмі.

«З огляду на популярність та затребуваність даного сервісу, ми вирішили створити бренд, який відобразив би комплексний підхід до даних перевезень, його універсальність та продуманість. Отже, сервіс EuroShuttle DSV – це логістичне рішення для тих, хто хоче зменшити свої витрати і при цьому хоче бути впевненим в точному терміні доставки», – прес-служба Департаменту автодорожніх перевезень DSV.

Сервіс EuroShuttle DSV – це безперебійні, швидкі і надійні поставки вантажів до 8 тонн паллетного формату з будь-якої країни Європи.

Сервіс EuroShuttle DSV включає:

  • кілька щотижневих рейсів
  • спеціальні тарифи на перевезення
  • доставку «двері-двері»
  • консолідацію поставок від різних європейських постачальників одному одержувачу
  • надання в користування власних європейських консолідаційних складів з безкоштовним зберіганням до 3-х днів
  • повний супровід та погодження товаросупровідної документації в Європі, в тому числі оформлення EURO-1, T-1, EX (за умови здійснення митного очищення співробітниками DSV)
  • зберігання вантажів на МЛС в Україні
  • безкоштовне користування терміналом (плата не стягується при митному очищенні на терміналі DSV в Україні)
  • забезпечення максимальної безпеки вантажоперевезень
  • відповідальність за вантаж, який транспортується, завдяки власній міжнародній програмі страхування DSV Insurance.

Не втрачайте час … Укладайте контракти на комплексне обслуговування до кінця 2018 року на більш вигідних умовах.

Джерело https://euroshuttle.com.ua/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: