fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Сервіс для приймання криптоплатежів Whitepay тепер доступний у Європі

01/ 03/ 2023
  Whitepay, SaaS компанія, яка надає криптовалютні рішення для бізнесу та благодійних організацій, оголосила про вихід на ринок Європи. Відтепер підприємці зможуть приймати до оплати Bitcoin, Ethereum, Tether, USD Coin та понад 140 інших криптовалют, а також отримувати виплати в євро на банківські рахунки. Whitepay пропонує європейським компаніям швидкий та безпечний криптопроцесинговий сервіс: POS-термінали для оплати у фізичних точках продажу та еквайринг зі зручною системою управління для платіжних сторінок на вебсайтах. “Європа завжди була для нас важливим ринком, і ми раді, що, нарешті, окреслили нашу присутність у регіоні. Наша платформа розроблена, щоб спростити процес приймання криптовалют, і ми віримо, що вона зіграє вирішальну роль у зростанні цифрової економіки”, — коментує CEO Whitepay Гліб Удовиченко. Вихід Whitepay на ринок Європи є значним кроком для інтеграції цифрових валют до повсякденних фінансових операцій. Завдяки передовим технологіям, зручному інтерфейсу і високому рівню безпеки, сервіс готовий стати основною платформою для бізнесів, які хочуть почати приймати криптовалюту. * * * Довідка Whitepay — SaaS компанія, яка надає криптовалютні рішення для бізнесу та благодійних організацій. Компанія пропонує такі рішення: Криптовалютний й фіатний софт для еквайрингу. Сторінки для прийому платежів / пожертвувань у крипті та фіаті. Термінали для обміну криптовалюти на торгових точках. Термінали для прийому платежів / оплати товару у крипті та фіаті для наземного еквайрингу. Усе доступно та налаштовується під клієнта. Зараз на платформі доступно понад 130 криптовалют і кілька фіатних валют, проте кількість підтримуваних валют, як і функціонал, додаються і розширюються досить швидко, що дозволяє клієнтам отримувати все більше можливостей для розвитку бізнесу. Окрім комерційної складової компанія створила благодійний фонд Whitepay та розподіляє кошти між волонтерськими організаціями та окремими ініціативами. Також компанія надає безкоштовні рішення щодо збору пожертвувань у криптовалюті для благодійних фондів, Міністерств України та президентського фонду U24.

Whitepay, SaaS компанія, яка надає криптовалютні рішення для бізнесу та благодійних організацій, оголосила про вихід на ринок Європи. Відтепер підприємці зможуть приймати до оплати Bitcoin, Ethereum, Tether, USD Coin та понад 140 інших криптовалют, а також отримувати виплати в євро на банківські рахунки.

Whitepay пропонує європейським компаніям швидкий та безпечний криптопроцесинговий сервіс: POS-термінали для оплати у фізичних точках продажу та еквайринг зі зручною системою управління для платіжних сторінок на вебсайтах.

“Європа завжди була для нас важливим ринком, і ми раді, що, нарешті, окреслили нашу присутність у регіоні. Наша платформа розроблена, щоб спростити процес приймання криптовалют, і ми віримо, що вона зіграє вирішальну роль у зростанні цифрової економіки”, — коментує CEO Whitepay Гліб Удовиченко.

Вихід Whitepay на ринок Європи є значним кроком для інтеграції цифрових валют до повсякденних фінансових операцій. Завдяки передовим технологіям, зручному інтерфейсу і високому рівню безпеки, сервіс готовий стати основною платформою для бізнесів, які хочуть почати приймати криптовалюту.

* * *

Довідка

Whitepay — SaaS компанія, яка надає криптовалютні рішення для бізнесу та благодійних організацій.

Компанія пропонує такі рішення:

  • Криптовалютний й фіатний софт для еквайрингу.
  • Сторінки для прийому платежів / пожертвувань у крипті та фіаті.
  • Термінали для обміну криптовалюти на торгових точках.
  • Термінали для прийому платежів / оплати товару у крипті та фіаті для наземного еквайрингу.

Усе доступно та налаштовується під клієнта.

Зараз на платформі доступно понад 130 криптовалют і кілька фіатних валют, проте кількість підтримуваних валют, як і функціонал, додаються і розширюються досить швидко, що дозволяє клієнтам отримувати все більше можливостей для розвитку бізнесу.

Окрім комерційної складової компанія створила благодійний фонд Whitepay та розподіляє кошти між волонтерськими організаціями та окремими ініціативами. Також компанія надає безкоштовні рішення щодо збору пожертвувань у криптовалюті для благодійних фондів, Міністерств України та президентського фонду U24.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: