fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Сергія Мамедова обрано заступником Голови Ради директорів Конфедерації будівельників України

19/ 02/ 2021
  Голова Правління Глобус Банку сприятиме синергії банківської та будівельної галузей. Сергій Мамедов став заступником Голови Ради директорів Конфедерації будівельників України (КБУ) з питань банківської та фінансової діяльності. Вітаємо Голову Правління Глобус Банку і дякуємо нашим друзям з КБУ за довіру! Основне завдання - це активізація кредитування, - прокоментував він свою подальшу діяльність в КБУ Сергій Мамедов. - Збільшення кредитування дозволить забудовникам більше будувати, і попит, в свою чергу, також зросте. Треба фінансувати не тільки первинний ринок через фізичних осіб, а розробити механізм прямого фінансування будівельної галузі. Разом з КБУ працювати в цьому напрямі набагато легше і ефективніше. Активна співпраця банків і будівельників обовязково дасть результат.

Голова Правління Глобус Банку сприятиме синергії банківської та будівельної галузей.

Сергій Мамедов став заступником Голови Ради директорів Конфедерації будівельників України (КБУ) з питань банківської та фінансової діяльності.

Вітаємо Голову Правління Глобус Банку і дякуємо нашим друзям з КБУ за довіру!

“Основне завдання – це активізація кредитування, – прокоментував він свою подальшу діяльність в КБУ Сергій Мамедов. – Збільшення кредитування дозволить забудовникам більше будувати, і попит, в свою чергу, також зросте. Треба фінансувати не тільки первинний ринок через фізичних осіб, а розробити механізм прямого фінансування будівельної галузі. Разом з КБУ працювати в цьому напрямі набагато легше і ефективніше. Активна співпраця банків і будівельників обов’язково дасть результат”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: