fbpx

Сергій Політучий онлайн в програмі “ПоБАЛАКАємо про…”

22/ 05/ 2020
  Незмінний член Координаційної ради EBA Kharkiv, бізнесмен, громадський діяч, засновник Kharkiv Music Fest Сергій Політучий був сьогодні в гостях у Ігоря Балаки в програмі «ПоБАЛАКАЄмо про..». Говорили про роль меценатства та соціальної відповідальності бізнеса у розвитку суспільства. Сергій Яковлевич підкреслив, що протягом 70 років у суспільстві виховували патерналізм, а громадяни звикли покладатися на державу. Часи змінилися, і треба переходити до нової парадигми мислення – брати більше відповідальності на себе за свій під’їзд, вулицю, місто. Світ буде кращим, коли в ньому будуть творити вільні особистості. Проте, вони потребують допомоги, яку не здатна надати держава. І саме бізнесмени та інститут меценатства через розвиток культури і мистецтва сприяють розвитку країни. Щодо питання соціальної відповідальності бізнеса у складні часи коронакризи, пан Політучий вважає, що якщо людина відчуває відповідальність за суспільство, то вона має це робити у будь-які часи. Так, ГК «ФАКТОР» у часи карантину надали місту допомогу в розмірі понад 0,5 млн гривень, придбавши медичне обладнання для лікарень та продуктові пакети для осіб похилого віку. «Суспільство не цінить ваш бізнес або податки, воно цінить справи, які ви робите для нього. Якщо ми будемо спахувати та вдобряти нашу землю культурними подіями, навчати дітей жити в новому культурному суспільстві, то через 10-20 років зможемо жити в кращому світі, місті та країні. Не ми створили цей світ, але на 99 % від наших дій  залежить те, яким він буде», - закликав глядачів Сергій Яковлевич.  

Незмінний член Координаційної ради EBA Kharkiv, бізнесмен, громадський діяч, засновник Kharkiv Music Fest Сергій Політучий був сьогодні в гостях у Ігоря Балаки в програмі «ПоБАЛАКАЄмо про..». Говорили про роль меценатства та соціальної відповідальності бізнеса у розвитку суспільства.

Сергій Яковлевич підкреслив, що протягом 70 років у суспільстві виховували патерналізм, а громадяни звикли покладатися на державу. Часи змінилися, і треба переходити до нової парадигми мислення – брати більше відповідальності на себе за свій під’їзд, вулицю, місто. Світ буде кращим, коли в ньому будуть творити вільні особистості. Проте, вони потребують допомоги, яку не здатна надати держава. І саме бізнесмени та інститут меценатства через розвиток культури і мистецтва сприяють розвитку країни.

Щодо питання соціальної відповідальності бізнеса у складні часи коронакризи, пан Політучий вважає, що якщо людина відчуває відповідальність за суспільство, то вона має це робити у будь-які часи. Так, ГК «ФАКТОР» у часи карантину надали місту допомогу в розмірі понад 0,5 млн гривень, придбавши медичне обладнання для лікарень та продуктові пакети для осіб похилого віку.

«Суспільство не цінить ваш бізнес або податки, воно цінить справи, які ви робите для нього. Якщо ми будемо спахувати та вдобряти нашу землю культурними подіями, навчати дітей жити в новому культурному суспільстві, то через 10-20 років зможемо жити в кращому світі, місті та країні. Не ми створили цей світ, але на 99 % від наших дій  залежить те, яким він буде», – закликав глядачів Сергій Яковлевич.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: