fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Сергій Бурнус призначений новим керівником офісу Астерс у Лондоні

21/ 04/ 2021
  Сергій Бурнус. Керівник офісу Астерс у Лондоні Астерс рада повідомити про повернення Сергія Бурнуса у команду фірми на посаді керівника офісу у Лондоні. Астерс вдячна Ользі Хорошиловій за її внесок у розвиток фірми. Сергій Бурнус поєднує юридичні знання та навички представництва зі стратегічною експертизою, якої він набув впродовж багатьох років роботи у численних проектах з юридичного консультування, впровадження регуляторних правил, та проектах з розвитку бізнесу у Великобританії та Україні у сферах банківського та фінансового права, ринків капіталу, M&A, вирішенні спорів, імміграційного права та міжнародної торгівлі. Сергій володіє значним досвідом надання консультацій фінансовим установам, міжнародним корпораціям, приватним особам, підприємцям та інноваційним стартапам щодо транскордонних проектів. Сергій Бурнус є випускником Національної юридичної академії України (м. Харків) та здобув диплом магістра з права ЄС (LL.M.) в Університеті Редінга (Великобританія). У 2005-2010 роках він працював в Астерс на посаді юриста практик банківського, фінансового та корпоративного права. На посаді керівника офісу у Лондоні Сергій зосередить  свою роботу на подальшому розвитку довгострокових відносин Астерс з клієнтами з Лондона та міжнародними юридичними фірмами. Від імені керуючого комітету Астерс висловлюю вдячність Ользі Хорошиловій за її відданість та цінний внесок в розвиток фірми на посаді керівника лондонського офісу Астерс. Ми бажаємо Ользі успіхів у її подальшій карєрі, – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. Раніше ми вже працювали разом з Сергієм – активним та розумним юристом зі значним досвідом роботи у різних галузях як в Україні, так і у Великобританії. Ми вітаємо його з поверненням до нашої професійної сімї. Офіс Астерс в Лондоні має стратегічне значення, адже завдяки йому фірма є набагато ближчою до наших міжнародних клієнтів та юридичних фірм з лондонського Сіті. * * * Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2021 відзначає 23 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.  

Сергій Бурнус

Керівник офісу Астерс у Лондоні

Астерс рада повідомити про повернення Сергія Бурнуса у команду фірми на посаді керівника офісу у Лондоні. Астерс вдячна Ользі Хорошиловій за її внесок у розвиток фірми.

Сергій Бурнус поєднує юридичні знання та навички представництва зі стратегічною експертизою, якої він набув впродовж багатьох років роботи у численних проектах з юридичного консультування, впровадження регуляторних правил, та проектах з розвитку бізнесу у Великобританії та Україні у сферах банківського та фінансового права, ринків капіталу, M&A, вирішенні спорів, імміграційного права та міжнародної торгівлі.

Сергій володіє значним досвідом надання консультацій фінансовим установам, міжнародним корпораціям, приватним особам, підприємцям та інноваційним стартапам щодо транскордонних проектів.

Сергій Бурнус є випускником Національної юридичної академії України (м. Харків) та здобув диплом магістра з права ЄС (LL.M.) в Університеті Редінга (Великобританія). У 2005-2010 роках він працював в Астерс на посаді юриста практик банківського, фінансового та корпоративного права.

На посаді керівника офісу у Лондоні Сергій зосередить  свою роботу на подальшому розвитку довгострокових відносин Астерс з клієнтами з Лондона та міжнародними юридичними фірмами.

Від імені керуючого комітету Астерс висловлюю вдячність Ользі Хорошиловій за її відданість та цінний внесок в розвиток фірми на посаді керівника лондонського офісу Астерс. Ми бажаємо Ользі успіхів у її подальшій кар’єрі, – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. Раніше ми вже працювали разом з Сергієм – активним та розумним юристом зі значним досвідом роботи у різних галузях як в Україні, так і у Великобританії. Ми вітаємо його з поверненням до нашої професійної сім’ї. Офіс Астерс в Лондоні має стратегічне значення, адже завдяки йому фірма є набагато ближчою до наших міжнародних клієнтів та юридичних фірм з лондонського Сіті”.

* * *

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2021 відзначає 23 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: