fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Schneider Electric допомагає у будівництві Центру для онкохворих дітей

09/ 09/ 2020
  Київ, 17 серпня 2020 року - Schneider Electric, лідер цифрової трансформації в області енергоменеджменту та автоматизації, бере учать у благодійному проекті під керівництвом БФ «Запорука». Два роки тому компанія приєдналась до проекту будівництва Центру «Дача» - дому для онкохворих дітей та їхніх родин, де вони проживатимуть абсолютно безкоштовно під час лікування. Це місце, де вони зможуть відпочивати, грати, навчатись, зустрічати дні народження, знаходити нових друзів, а головне, відчувати турботу найрідніших людей. Ці прості речі надають сил у боротьбі з хворобою. За задумом Центр «Дача» зможе прийняти 15 родин одночасно. Двоповерховий центр загальною площею 900 кв м буде обладнано якісною електрофурнітурою виробництва Schneider Electric. Передано 120 модульних пристроїв серій Acti 9 та Easy 9, електроустановчі вироби серії Sedna - 390 точок. «Наша задача, як партнерів проекту, - надати безпечні комфортні умови для проживання цих родин. Тому, для цього дому ми передали електрофурнітуру Schneider Electric з додатковим захистом для дітей, яка відповідає європейським стандартам з безпеки (розетки,  вимикачі, монтажні коробки, лючки у підлозі, автоматичні вимикачі)», - коментує генеральний директор «Шнейдер Електрік Україна» Михайло Бубнов. Закликаємо вас також долучатись до благодійних проектів та не бути байдужими заради майбутнього  України! Більше про діяльність та проекти БФ «Запорука» www.zaporuka.org.ua. Про компанію Schneider Electric У Schneider Electric ми віримо, що доступ до енергії та  цифрових технологій є невідємним правом кожної людини. Ми надаємо усім можливість досягати більшого, витративши менше ресурсів, за допомогою нашої концепції Life Is On, яка є доступною для кожного в будь-якому місці в будь-який час. Ми надаємо цифрові рішення для забезпечення ефективності та сталого розвитку. Ми інтегруємо кращі світові технології з управління електроенергією, автоматизації в режимі реального часу, програмне забезпечення і послуги в рішення для обєктів цивільного та житлового будівництва, центрів обробки даних, інфраструктури та промисловості. Ми допомагаємо розкривати безмежні можливості відкритої, глобальної інноваційної спільноти, яка поділяє наше прагнення до поліпшення якості життя й підтримує цінності середовища розмаїття, рівних можливостей і самореалізації.

Київ, 17 серпня 2020 року – Schneider Electric, лідер цифрової трансформації в області енергоменеджменту та автоматизації, бере учать у благодійному проекті під керівництвом БФ «Запорука». Два роки тому компанія приєдналась до проекту будівництва Центру «Дача» – дому для онкохворих дітей та їхніх родин, де вони проживатимуть абсолютно безкоштовно під час лікування. Це місце, де вони зможуть відпочивати, грати, навчатись, зустрічати дні народження, знаходити нових друзів, а головне, відчувати турботу найрідніших людей. Ці прості речі надають сил у боротьбі з хворобою. За задумом Центр «Дача» зможе прийняти 15 родин одночасно.

Двоповерховий центр загальною площею 900 кв м буде обладнано якісною електрофурнітурою виробництва Schneider Electric. Передано 120 модульних пристроїв серій Acti 9 та Easy 9, електроустановчі вироби серії Sedna – 390 точок.

«Наша задача, як партнерів проекту, – надати безпечні комфортні умови для проживання цих родин. Тому, для цього дому ми передали електрофурнітуру Schneider Electric з додатковим захистом для дітей, яка відповідає європейським стандартам з безпеки (розетки,  вимикачі, монтажні коробки, лючки у підлозі, автоматичні вимикачі)», – коментує генеральний директор «Шнейдер Електрік Україна» Михайло Бубнов.

Закликаємо вас також долучатись до благодійних проектів та не бути байдужими заради майбутнього  України!

Більше про діяльність та проекти БФ «Запорука» www.zaporuka.org.ua.

Про компанію Schneider Electric

У Schneider Electric ми віримо, що доступ до енергії та  цифрових технологій є невід’ємним правом кожної людини. Ми надаємо усім можливість досягати більшого, витративши менше ресурсів, за допомогою нашої концепції Life Is On, яка є доступною для кожного в будь-якому місці в будь-який час.

Ми надаємо цифрові рішення для забезпечення ефективності та сталого розвитку. Ми інтегруємо кращі світові технології з управління електроенергією, автоматизації в режимі реального часу, програмне забезпечення і послуги в рішення для об’єктів цивільного та житлового будівництва, центрів обробки даних, інфраструктури та промисловості.

Ми допомагаємо розкривати безмежні можливості відкритої, глобальної інноваційної спільноти, яка поділяє наше прагнення до поліпшення якості життя й підтримує цінності середовища розмаїття, рівних можливостей і самореалізації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: