fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko – незмінний лідер за кількістю юристів, відзначених рейтингом IFLR1000 в Україні

31/ 08/ 2021
  IFLR1000 оприлюднив четверту та останню групу рейтингів на 2021/2022 рік. Sayenko Kharenko залишається незмінним лідером в Україні за кількістю визнаних юристів та одним із двох лідерів ринку за кількістю практик, що увійшли до 1-ї найвищої групи рейтингу (Tier 1). Юристи Sayenko Kharenko були відзначені у наступних галузях: Ірина Бакіна – ринки капіталу, банківське право; Костянтин Грібов – енергетика та інфраструктура, розвиток проєктів, злиття та поглинання; Дмитро Корбут – злиття та поглинання; Антон Коробейніков – ринки капіталу, банківське право; Ігор Лозенко – ринки капіталу, банківське право; Олександр Ніколайчик – злиття та поглинання; Аліна Плющ – злиття та поглинання; Володимир Саєнко – конкурентне право, енергетика та інфраструктура, розвиток проєктів, злиття та поглинання; Михайло Харенко – банківське право, фінансові реструктуризації, ринки боргового та акціонерного капіталу, структуроване фінансування та сек’юритизація; Назар Чернявський – ринки капіталу, енергетика та інфраструктура, банківське право, проекте фінансування; Володимир Яремко – реструктуризація та банкрутство, енергетика та інфраструктура, розвиток проєктів. IFLR1000 – авторитетний міжнародний довідник провідних юридичних фірм та юристів, що спеціалізуються у сферах фінансового та корпоративного права. IFLR1000 досліджує юридичний ринок з 1990 року і залишається єдиним міжнародним юридичним довідником, присвяченим ранжируванню юридичних фірм та юристів на основі фінансової та корпоративної трансакційної роботи. Зараз рейтинг досліджує понад 235 юрисдикцій. * * * Про Sayenko Kharenko Sayenko Kharenko – одна з провідних юридичних фірм України, що надає комплексну підтримку в усіх основних галузях економіки. Заснована у 2004 році, наразі фірма є однією з найбільших юридичних фірм України і налічує понад 120 юристів. За 17 років Sayenko Kharenko допомогла понад 2 000 клієнтам із 60 країн світу: від міжнародних корпорацій до некомерційного сектора. Більш детальна інформація за посиланням www.sk.ua. Контактна інформація: Альона Онищенко, Директор відділу маркетингу і розвитку T: +380 44 499 6000, E: aon@sk.ua

IFLR1000 оприлюднив четверту та останню групу рейтингів на 2021/2022 рік. Sayenko Kharenko залишається незмінним лідером в Україні за кількістю визнаних юристів та одним із двох лідерів ринку за кількістю практик, що увійшли до 1-ї найвищої групи рейтингу (Tier 1).

Юристи Sayenko Kharenko були відзначені у наступних галузях:

 • Ірина Бакіна – ринки капіталу, банківське право;
 • Костянтин Грібов – енергетика та інфраструктура, розвиток проєктів, злиття та поглинання;
 • Дмитро Корбут – злиття та поглинання;
 • Антон Коробейніков – ринки капіталу, банківське право;
 • Ігор Лозенко – ринки капіталу, банківське право;
 • Олександр Ніколайчик – злиття та поглинання;
 • Аліна Плющ – злиття та поглинання;
 • Володимир Саєнко – конкурентне право, енергетика та інфраструктура, розвиток проєктів, злиття та поглинання;
 • Михайло Харенко – банківське право, фінансові реструктуризації, ринки боргового та акціонерного капіталу, структуроване фінансування та сек’юритизація;
 • Назар Чернявський – ринки капіталу, енергетика та інфраструктура, банківське право, проекте фінансування;
 • Володимир Яремко – реструктуризація та банкрутство, енергетика та інфраструктура, розвиток проєктів.

IFLR1000 – авторитетний міжнародний довідник провідних юридичних фірм та юристів, що спеціалізуються у сферах фінансового та корпоративного права. IFLR1000 досліджує юридичний ринок з 1990 року і залишається єдиним міжнародним юридичним довідником, присвяченим ранжируванню юридичних фірм та юристів на основі фінансової та корпоративної трансакційної роботи. Зараз рейтинг досліджує понад 235 юрисдикцій.

* * *

Про Sayenko Kharenko

Sayenko Kharenko – одна з провідних юридичних фірм України, що надає комплексну підтримку в усіх основних галузях економіки. Заснована у 2004 році, наразі фірма є однією з найбільших юридичних фірм України і налічує понад 120 юристів. За 17 років Sayenko Kharenko допомогла понад 2 000 клієнтам із 60 країн світу: від міжнародних корпорацій до некомерційного сектора.

Більш детальна інформація за посиланням www.sk.ua.

Контактна інформація: Альона Онищенко, Директор відділу маркетингу і розвитку

T: +380 44 499 6000, E: aon@sk.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: