fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

SAP запрошує фінансових директорів приєднатись до онлайн-заходів компанії!

26/ 03/ 2024
  9 квітня 2024 року, 12:00 – 13:00 за київським часом. Дізнайтесь як найкраще забезпечити безперебійний обіг грошових коштів на SAP Innovation Day for Finance. Working Capital Management. Чи задумувались ви над покращенням грошового потоку за рахунок звільнення замороженої ліквідності у вашому ланцюзі постачань? Здається складним, насправді це не так, якщо використовувати правильну платформу. Експерти компанії розкажуть як взяти під контроль свій грошовий потік. Отримуйте додатковий дохід або утримуйте готівку довше, одночасно забезпечуючи стійкість та сталість ланцюга постачання.  Станьте СЕО свого грошового потоку та забезпечте всіх учасників вашої (сталої) екосистеми постачання необхідною ліквідністю! Перегляньте наш портфель продуктів для управління фінансами та рішення для управління оборотним капіталом перед подією. Реєстрація за посиланням. 17 квітня 2024 року, 11:00 – 13:00 за київським часом. Дізнайтеся як можна прискорити корпоративне планування, прогнозування, моделювання та аналіз на Discovery Day: The Future of Planning & Analytics. Збільште свою швидкість реагування за рахунок повної інтеграції, автоматизації та спрощення процесів планування й аналізу за допомогою SAP Analytics Cloud. Ви зможете швидко оцінити альтернативні напрямки дій і проактивно керувати своєю компанією. Приєднуйтесь до Discovery Day, щоб дізнатися від провідних експертів з планування як компанії вже успішно долають виклики сьогодення. Реєстрація за посиланням. Зверніть увагу, що обидва заходи будуть проводитися англійською мовою. Чекаємо на вас онлайн!

  • 9 квітня 2024 року, 12:00 – 13:00 за київським часом.

Дізнайтесь як найкраще забезпечити безперебійний обіг грошових коштів на SAP Innovation Day for Finance. Working Capital Management.

Чи задумувались ви над покращенням грошового потоку за рахунок звільнення замороженої ліквідності у вашому ланцюзі постачань? Здається складним, насправді це не так, якщо використовувати правильну платформу.

Експерти компанії розкажуть як взяти під контроль свій грошовий потік. Отримуйте додатковий дохід або утримуйте готівку довше, одночасно забезпечуючи стійкість та сталість ланцюга постачання. 

Станьте СЕО свого грошового потоку та забезпечте всіх учасників вашої (сталої) екосистеми постачання необхідною ліквідністю!

Перегляньте наш портфель продуктів для управління фінансами та рішення для управління оборотним капіталом перед подією.

Реєстрація за посиланням.

  • 17 квітня 2024 року, 11:00 – 13:00 за київським часом.

Дізнайтеся як можна прискорити корпоративне планування, прогнозування, моделювання та аналіз на Discovery Day: The Future of Planning & Analytics.

Збільште свою швидкість реагування за рахунок повної інтеграції, автоматизації та спрощення процесів планування й аналізу за допомогою SAP Analytics Cloud. Ви зможете швидко оцінити альтернативні напрямки дій і проактивно керувати своєю компанією.

Приєднуйтесь до Discovery Day, щоб дізнатися від провідних експертів з планування як компанії вже успішно долають виклики сьогодення.

Реєстрація за посиланням.

Зверніть увагу, що обидва заходи будуть проводитися англійською мовою. Чекаємо на вас онлайн!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: