fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Самопрезентація та поведінка під час ділових переговорів

29/ 03/ 2019
    Самопрезентація та поведінка впливає на характер ділової зустрічі, тому що будь-яка взаємодія між людьми залежить не лише від професійних компетенцій, але і від враження, яке ми справляємо один на одного. Соціальні психологи стверджують, що враження від поведінки закладається у пам’яті як базовий шаблон, тому подальша взаємодія завжди порівнюватиметься з ним. На тренінгу Самопрезентація та поведінка під час ділових переговорів з Анною Чаплигіною,  спеціалістом з етикету та моделювання поведінки, учасники не лише отримали знання щодо засобів формування враження, інструментів самопрезентації онлайн та під час зустрічей, а й попрактикували набуті інструменти, проаналізували власну самопрезентацію за конкретними параметрами, навчились керувати враженням та відшліфували навички з поведінки, які допомагають закріпити позитивне сприйняття компанії.
01/

 

Самопрезентація та поведінка впливає на характер ділової зустрічі, тому що будь-яка взаємодія між людьми залежить не лише від професійних компетенцій, але і від враження, яке ми справляємо один на одного. Соціальні психологи стверджують, що враження від поведінки закладається у пам’яті як базовий шаблон, тому подальша взаємодія завжди порівнюватиметься з ним.

На тренінгу Самопрезентація та поведінка під час ділових переговорів з Анною Чаплигіною,  спеціалістом з етикету та моделювання поведінки, учасники не лише отримали знання щодо засобів формування враження, інструментів самопрезентації онлайн та під час зустрічей, а й попрактикували набуті інструменти, проаналізували власну самопрезентацію за конкретними параметрами, навчились керувати враженням та відшліфували навички з поведінки, які допомагають закріпити позитивне сприйняття компанії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: