fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Самооцінка дитини. МрійДій запрошує на зустріч Батьківського клубу усі охочі родини. 16 грудня, Київ

29/ 11/ 2023
  Фінальна у цьому році зустріч Батьківського клубу МрійДій відбудеться 16 грудня об 11:00 у Києві. Взяти участь можуть усі охочі родини. Це можливість провести час в прекрасній компаній у цей зимовий день. Можна запрошувати друзів, брати з собою дітей та не забути прихопити гарний настрій. У клубі МрійДій тепла атмосфера, круті спікери, актуальні теми та багато корисних інсайтів. Для батьків психолог проведе воркшоп на тему: «Самооцінка дитини - що впливає та як покращити.» А діти на майстерці поринуть у творчість. Воркшоп для батьків проведе Руслан Анчаков, психолог у школі МрійДій у Києві, учасник WAPP (Всесвітня організація Позитивної Психотерапії), психотерапевт. КОЛИ? 16 грудня, 11:00- 12:30 Де? Київ, вул. Набережно-Рибальська, 5А (школа МрійДій) Участь безкоштовна, реєстрація обовязкова. КИЇВ: https://forms.gle/yADuZ91Wo7ozdQSa6 Якщо тема свідомого батьківства для вас є цікавою, доєднуйтеся до телеграм каналу клубу МрійДій https://t.me/+HbF5cNf_eqoxMzgy

Фінальна у цьому році зустріч Батьківського клубу МрійДій відбудеться 16 грудня об 11:00 у Києві. Взяти участь можуть усі охочі родини. Це можливість провести час в прекрасній компаній у цей зимовий день.

Можна запрошувати друзів, брати з собою дітей та не забути прихопити гарний настрій. У клубі МрійДій тепла атмосфера, круті спікери, актуальні теми та багато корисних інсайтів.

Для батьків психолог проведе воркшоп на тему: «Самооцінка дитини – що впливає та як покращити.»

А діти на майстерці поринуть у творчість.

Воркшоп для батьків проведе Руслан Анчаков, психолог у школі МрійДій у Києві, учасник WAPP (Всесвітня організація Позитивної Психотерапії), психотерапевт.

КОЛИ? 16 грудня, 11:00- 12:30

Де? Київ, вул. Набережно-Рибальська, 5А (школа МрійДій)

Участь безкоштовна, реєстрація обов’язкова.

КИЇВ: https://forms.gle/yADuZ91Wo7ozdQSa6

Якщо тема свідомого батьківства для вас є цікавою, доєднуйтеся до телеграм каналу клубу МрійДій https://t.me/+HbF5cNf_eqoxMzgy

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: