fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

КОРПОРАТИВНИЙ КРОВОСПИННИЙ МЕРЧ

27/ 09/ 2022
  Щороку компанії витрачають тисячі гривень на корпоративний мерч. У такий спосіб команда відчуває єдність, а нові співробітники швидше адаптуються в колективі. Війна об’єднала всіх у боротьбі з ворогом та бажанні допомагати. На знак підтримки наших воїнів у гарячих точках пропонуємо компаніям зробити корпоративний мерч КРОВОСПИННИМ. Переглянути презентацію КРОВОСПИННИЙ МЕРЧ автоматично робить благодійний внесок і підкреслює соціальну відповідальність співробітників. Патріотичний одяг та аксесуари створені 6 українськими виробниками та 4 ілюстраторками. Партнери проєкту - громадські організації Донор.UA та «Агенти крові». Ініціатор – банк ПУМБ. Посилання на інстаграм-сторінку проєкту «Ми однієї крові» https://instagram.com/lifesavingmerch У вкладенні презентація з можливими варіантами співпраці. АЛГОРИТМ КОРПОРАТИВНОЇ ДОНАЦІЇ: Зі своєї сторони: організовуємо виїзну донацію для компанії, кожен охочий співробітник, здає кров для захисників та захисниць і тим, кому вона необхідна. Зі сторони компанії: замовляється мерч як ПОДЯКА співробітникам, що долучились до донорського руху та здали кров, якої зараз дуже бракує. Із замовленого мерчу для співробітників компанії оплачуємо доставку крові в гарячі точки та закупівлю засобів тактичної медицини для тих, хто втрачає кров. Гарантуємо PR-підтримку у соціальних мережах та на сайті проекту «Ми однієї крові». А також згадка у ЗМІ про те, що ви стали ДРУЗЯМИ проєкту. Вся наша команда дуже чекає на вашу відповідь.

Щороку компанії витрачають тисячі гривень на корпоративний мерч. У такий спосіб команда відчуває єдність, а нові співробітники швидше адаптуються в колективі.

Війна об’єднала всіх у боротьбі з ворогом та бажанні допомагати. На знак підтримки наших воїнів у гарячих точках пропонуємо компаніям зробити корпоративний мерч КРОВОСПИННИМ.

Переглянути презентацію

КРОВОСПИННИЙ МЕРЧ автоматично робить благодійний внесок і підкреслює соціальну відповідальність співробітників.

Патріотичний одяг та аксесуари створені 6 українськими виробниками та 4 ілюстраторками. Партнери проєкту – громадські організації Донор.UA та «Агенти крові». Ініціатор – банк ПУМБ.

Посилання на інстаграм-сторінку проєкту «Ми однієї крові» https://instagram.com/lifesavingmerch

У вкладенні презентація з можливими варіантами співпраці.

АЛГОРИТМ КОРПОРАТИВНОЇ ДОНАЦІЇ:

  • Зі своєї сторони: організовуємо виїзну донацію для компанії, кожен охочий співробітник, здає кров для захисників та захисниць і тим, кому вона необхідна.
  • Зі сторони компанії: замовляється мерч як ПОДЯКА співробітникам, що долучились до донорського руху та здали кров, якої зараз дуже бракує.
  • Із замовленого мерчу для співробітників компанії оплачуємо доставку крові в гарячі точки та закупівлю засобів тактичної медицини для тих, хто втрачає кров.

Гарантуємо PR-підтримку у соціальних мережах та на сайті проекту «Ми однієї крові». А також згадка у ЗМІ про те, що ви стали ДРУЗЯМИ проєкту.

Вся наша команда дуже чекає на вашу відповідь.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: