fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ринок земель сільськогосподарського призначення в Україні після зняття мораторію

20/ 10/ 2021
  Минуло 3 місяці з дня зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення в Україні. Що змінилося та чому Україна продовжує втрачати гроші? Експерти PwC Legal в Україні спільно з аналітиками Центру Економічної Стратегії (ЦЕС) провели спеціальне дослідження та підготували Дайджест щодо особливостей функціонування ринку земель сільськогосподарського призначення в Україні після запуску ринку землі. Дайджест PwC та ЦЕC - це міні-енциклопедія, у якій ви зможете дізнатися про недоліки нового законодавства та ключові проблемні аспекти купівлі-продажу земель, показники фактичної вартості земель сільськогосподарського призначення за регіонами України, динаміку укладених угод, площі та види відповідних сільськогосподарських земель, побачити найдорожчі землі та ті, ціна на які нижча за середню, та отримати ще чимало корисних інсайтів. Ви можете ознайомитися з дайджестом за посиланням.

Минуло 3 місяці з дня зняття “мораторію” на продаж земель сільськогосподарського призначення в Україні. Що змінилося та чому Україна продовжує втрачати гроші? Експерти PwC Legal в Україні спільно з аналітиками Центру Економічної Стратегії (ЦЕС) провели спеціальне дослідження та підготували Дайджест щодо особливостей функціонування ринку земель сільськогосподарського призначення в Україні після запуску ринку землі.

Дайджест PwC та ЦЕC – це міні-енциклопедія, у якій ви зможете дізнатися про недоліки нового законодавства та ключові проблемні аспекти купівлі-продажу земель, показники фактичної вартості земель сільськогосподарського призначення за регіонами України, динаміку укладених угод, площі та види відповідних сільськогосподарських земель, побачити “найдорожчі” землі та ті, ціна на які нижча за середню, та отримати ще чимало корисних інсайтів. Ви можете ознайомитися з дайджестом за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: