fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ринок послуг таксі в Україні потребує реформування

05/ 11/ 2020
  Реформа таксі активно обговорюється в Україні протягом останніх декількох років, адже ринок пасажирських перевезень наразі доволі зарегульований та нефункціональний. Україна – ледь не єдина країна в східно-європейському регіоні, в якій ще не було лібералізовано ринок послуг таксі та в якій відсутнє нормативне регулювання діяльності сучасних сервісів таксі, що використовують мобільні додатки. Компанії-члени Європейської Бізнес Асоціації підтримують введення простих і прозорих правил виходу на ринок, зокрема скасування ліцензування для внутрішніх перевезень пасажирів на таксі та легковими автомобілями на замовлення. Натомість ліцензування можна замінити заявою про початок діяльності та включенням відомостей до Реєстру автомобільних перевізників на таксі чи легковими автомобілями на замовлення. Такі зміни, на думку експертів Асоціації, створять сприятливі умови для розвитку чесної та прозорої конкуренції на ринку таксі. З огляду на це, Асоціація висловлює свою підтримку законопроєкту Міністерства інфраструктури України «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання діяльності з надання послуг з внутрішніх перевезень пасажирів на таксі та легковими автомобілями на замовлення», оприлюдненого 4 серпня для громадського обговорення. Тетяна Широченко. Координатор комітетів Європейської Бізнес Асоціації. Впорядкування ринку послуг з внутрішніх перевезень пасажирів – важливий крок до впровадження європейських стандартів у життя українців. Це дозволить підвищити безпеку руху і рівень відповідальності перевізників, що, в свою чергу, позитивно вплине на якість послуг. До того ж, запропонована реформа дозволить збільшити фіскальну прозорість індустрії таксі, забезпечить легальний статус водіїв та сприятиме добросовісній конкуренції. Міністерський законопроєкт містить комплексний підхід до реформи сфери внутрішніх перевезень пасажирів. Тож Асоціація сподівається на його якнайшвидшу реєстрацію у Верховній Раді України та подальший розгляд і схвалення Парламентом.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.    

Реформа таксі активно обговорюється в Україні протягом останніх декількох років, адже ринок пасажирських перевезень наразі доволі зарегульований та нефункціональний. Україна – ледь не єдина країна в східно-європейському регіоні, в якій ще не було лібералізовано ринок послуг таксі та в якій відсутнє нормативне регулювання діяльності сучасних сервісів таксі, що використовують мобільні додатки.

Компанії-члени Європейської Бізнес Асоціації підтримують введення простих і прозорих правил виходу на ринок, зокрема скасування ліцензування для внутрішніх перевезень пасажирів на таксі та легковими автомобілями на замовлення. Натомість ліцензування можна замінити заявою про початок діяльності та включенням відомостей до Реєстру автомобільних перевізників на таксі чи легковими автомобілями на замовлення. Такі зміни, на думку експертів Асоціації, створять сприятливі умови для розвитку чесної та прозорої конкуренції на ринку таксі.

З огляду на це, Асоціація висловлює свою підтримку законопроєкту Міністерства інфраструктури України «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання діяльності з надання послуг з внутрішніх перевезень пасажирів на таксі та легковими автомобілями на замовлення», оприлюдненого 4 серпня для громадського обговорення.

Тетяна Широченко Координатор комітетів Європейської Бізнес Асоціації
Впорядкування ринку послуг з внутрішніх перевезень пасажирів – важливий крок до впровадження європейських стандартів у життя українців. Це дозволить підвищити безпеку руху і рівень відповідальності перевізників, що, в свою чергу, позитивно вплине на якість послуг. До того ж, запропонована реформа дозволить збільшити фіскальну прозорість індустрії таксі, забезпечить легальний статус водіїв та сприятиме добросовісній конкуренції.

Міністерський законопроєкт містить комплексний підхід до реформи сфери внутрішніх перевезень пасажирів. Тож Асоціація сподівається на його якнайшвидшу реєстрацію у Верховній Раді України та подальший розгляд і схвалення Парламентом.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: