fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ринок оренди приміщень в Україні залишається стабільним, наперекір війні

29/ 11/ 2023
  Згідно з дослідженням компанії CBRE Ukraine, опублікованим у листопаді 2023 року, ринок оренди приміщень в Україні продовжує залишатися стабільним, попри війну. Орендні ставки в Києві та інших великих містах України знизилися на 25-45% у порівнянні з довоєнним періодом. Однак це зниження не призвело до значного зменшення попиту на оренду. Найбільшим мають попит приміщення в центральних районах міст, а також приміщення, які можна використовувати для офісів, торгівлі та послуг. Найбільші зміни на ринку оренди приміщень відбулися в регіонах, де проходили активні бойові дії. У цих регіонах багато приміщень було пошкоджено або зруйновано. У найближчій перспективі ринок оренди приміщень в Україні, швидше за все, залишатиметься стабільним. Однак, якщо війна закінчиться і економіка України почне відновлюватися, то є ймовірність зростання попиту на оренду приміщень. Компанія Нота груп пропонує послуги з управління майном для українців, що знаходяться за кордоном. За оцінками Євростату, сьогодні у країнах ЄС перебувають 4,2 млн українських воєнних мігрантів. У звязку з війною в Україні багато українців були змушені виїхати за кордон. У них часто залишається нерухомість в Україні, яку потрібно обслуговувати. Компанія Нота груп, що спеціалізується на нерухомості, запустила новий продукт – послуги з управління нерухомістю для українців, які виїхали за кордон. «Як і будь-яке майно воно потребує технічного і фінансового управління, адже по майну потрібно своєчасно сплачувати, контролювати чи не затопив сусід зверху. Ці процеси потребують супроводу тими фаховими спеціалістами, які знаходяться в Україні. Зважаючи, на кількість запитів ми створили послугу довірче управління. Замість того, щоб всі ці активи знаходились в пасивному режимі вони можуть бути трансформовані в джерело доходу, тому є команда, яка професійно під запит наших клієнтів знайде орендаря, контролюватиме належне використання приміщення — всі ті речі, які можна реалізовувати лише знаходячись в Україні. Або для людей, що знаходячись в Україні не мають часу керувати майном. Зважаючи, на кількість запитів ми створили цей продукт», — зазначає Керуючий партнер Тетяна Андріанова.

Згідно з дослідженням компанії CBRE Ukraine, опублікованим у листопаді 2023 року, ринок оренди приміщень в Україні продовжує залишатися стабільним, попри війну.

Орендні ставки в Києві та інших великих містах України знизилися на 25-45% у порівнянні з довоєнним періодом. Однак це зниження не призвело до значного зменшення попиту на оренду.

Найбільшим мають попит приміщення в центральних районах міст, а також приміщення, які можна використовувати для офісів, торгівлі та послуг.

Найбільші зміни на ринку оренди приміщень відбулися в регіонах, де проходили активні бойові дії. У цих регіонах багато приміщень було пошкоджено або зруйновано.

У найближчій перспективі ринок оренди приміщень в Україні, швидше за все, залишатиметься стабільним. Однак, якщо війна закінчиться і економіка України почне відновлюватися, то є ймовірність зростання попиту на оренду приміщень.

Компанія “Нота груп” пропонує послуги з управління майном для українців, що знаходяться за кордоном.

За оцінками Євростату, сьогодні у країнах ЄС перебувають 4,2 млн українських воєнних мігрантів.

У зв’язку з війною в Україні багато українців були змушені виїхати за кордон. У них часто залишається нерухомість в Україні, яку потрібно обслуговувати.

Компанія “Нота груп”, що спеціалізується на нерухомості, запустила новий продукт – послуги з управління нерухомістю для українців, які виїхали за кордон.

«Як і будь-яке майно воно потребує технічного і фінансового управління, адже по майну потрібно своєчасно сплачувати, контролювати чи не затопив сусід зверху. Ці процеси потребують супроводу тими фаховими спеціалістами, які знаходяться в Україні. Зважаючи, на кількість запитів ми створили послугу довірче управління. Замість того, щоб всі ці активи знаходились в пасивному режимі вони можуть бути трансформовані в джерело доходу, тому є команда, яка професійно під запит наших клієнтів знайде орендаря, контролюватиме належне використання приміщення — всі ті речі, які можна реалізовувати лише знаходячись в Україні. Або для людей, що знаходячись в Україні не мають часу керувати майном. Зважаючи, на кількість запитів ми створили цей продукт», — зазначає Керуючий партнер Тетяна Андріанова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: