fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Рятуючи дитячі серця» – новий соціальний проект компанії Юнік Трейд!

10/ 09/ 2020
  «Рятуючи дитячі серця» - соціальний проект компанії Юнік Трейд, спрямований на порятунок дітей з вадами серця. Ми прагнемо врятувати дитячі серця від важкої недуги. Діти – це любов, і кожна дитина заслуговує на щасливе та здорове дитинство. Компанія Юнік Трейд виділяє кошти від щомісячного обороту для закупівлі імплантатів - окклюдерів. Наші працівники долучаються до проекту, здійснюючи добровільні внески. Нині вже є перші хороші новини в рамках проекту Рятуючи дитячі серця! Крістіні було пів року, коли крихітці поставили діагноз вроджена вада серця (ІІ Дефект міжпередсердної перегородки). За рекомендацією лікарів, операцію необхідно було провести до трьох років. Зараз Крістіні 2 роки і 7 місяців. В рамках соціального проекту Рятуючи дитячі серця компанія Юнік Трейд перерахувала кошти на закупівлю окклюдера, і нещодавно серце Крістіни було успішно проопероване! Тепер щасливі оченята маленької Крістіни дивляться на нас, а її серденько б’ється здоровим. Завдяки проекту «Рятуючи дитячі серця»*, діти з вродженими вадами серця, як Крістіна, мають можливість видужати й жити повноцінним життям, маючи здорове серце. *Партнер проекту - Благодійний фонд «Серця майбутнього».

«Рятуючи дитячі серця» – соціальний проект компанії Юнік Трейд, спрямований на порятунок дітей з вадами серця. Ми прагнемо врятувати дитячі серця від важкої недуги. Діти – це любов, і кожна дитина заслуговує на щасливе та здорове дитинство. Компанія Юнік Трейд виділяє кошти від щомісячного обороту для закупівлі імплантатів – окклюдерів. Наші працівники долучаються до проекту, здійснюючи добровільні внески.

Нині вже є перші хороші новини в рамках проекту “Рятуючи дитячі серця”! Крістіні було пів року, коли крихітці поставили діагноз вроджена вада серця (ІІ Дефект міжпередсердної перегородки). За рекомендацією лікарів, операцію необхідно було провести до трьох років. Зараз Крістіні 2 роки і 7 місяців.

В рамках соціального проекту “Рятуючи дитячі серця” компанія Юнік Трейд перерахувала кошти на закупівлю окклюдера, і нещодавно серце Крістіни було успішно проопероване!

Тепер щасливі оченята маленької Крістіни дивляться на нас, а її серденько б’ється здоровим.

Завдяки проекту «Рятуючи дитячі серця»*, діти з вродженими вадами серця, як Крістіна, мають можливість видужати й жити повноцінним життям, маючи здорове серце.

*Партнер проекту – Благодійний фонд «Серця майбутнього».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: