fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розстрочка «Скибочка» від ОТП Банку тепер доступна в мережі MOYO

18/ 07/ 2022
  ОТП Банк розширив перелік партнерів-ритейлерів, де клієнти – фізичні особи можуть оформити розстрочку «Скибочка». Тепер до списку додалася мережа електроніки, побутової техніки та інших споживчих товарівMOYO. Купівля товарів в розстрочку «Скибочка» в MOYO доступна як в магазинах, так і онлайн, з отриманням товару в магазині, на Новій пошті або доставкою кур’єром. Сума, на яку можна придбати товар у розстрочку, становить від 300 грн до 100 тис. грн. Клієнт може обрати термін, протягом якого сплачуватиме кошти – 3 або 6 місяців. Серед переваг «Скибочки» є те, що для оформлення покупки в розстрочку потрібен лише один клік в додатку, а жодні кредитні заявки чи документи не передбачені.

ОТП Банк розширив перелік партнерів-ритейлерів, де клієнти – фізичні особи можуть оформити розстрочку «Скибочка». Тепер до списку додалася мережа електроніки, побутової техніки та інших споживчих товарівMOYO.

Купівля товарів в розстрочку «Скибочка» в MOYO доступна як в магазинах, так і онлайн, з отриманням товару в магазині, на Новій пошті або доставкою кур’єром.

Сума, на яку можна придбати товар у розстрочку, становить від 300 грн до 100 тис. грн. Клієнт може обрати термін, протягом якого сплачуватиме кошти – 3 або 6 місяців.

Серед переваг «Скибочки» є те, що для оформлення покупки в розстрочку потрібен лише один клік в додатку, а жодні кредитні заявки чи документи не передбачені.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: