fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розстрочка «Скибочка» від ОТП Банку тепер доступна у мережі магазинів Comfy

15/ 04/ 2022
  Клієнти ОТБ Банку – власники кредитних карток відтепер можуть скористатися швидкою розстрочкою «Скибочка» у мережі магазинів Comfy.   Суму, на яку можна придбати товар у розстрочку, становить від 300 грн до 100 000 грн. Клієнт може обрати термін, протягом якого сплачуватиме кошти – 3 або 6 місяців. Ставка за розстрочкою становить  0,01% річних, комісія – 0,5% на місяць, жодних додаткових платежів не передбачено. Для того, щоб оформити послугу, потрібно перевірити власний ліміт на розстрочки в додатку ОТП Кредит, після чого повідомити продавцю про бажання здійснити покупку в розстрочку, і підтвердити дію в додатку. Серед переваг «Скибочки» є те, що оформлення покупки в розстрочку не перевищує кількох хвилин та не потребує жодних кредитних заявок чи документів. Зверніть увагу, що оформлення покупки в розстрочку «Скибочка» доступне лише в офлайн-магазинах мережі Comfy.

Клієнти ОТБ Банку – власники кредитних карток відтепер можуть скористатися швидкою розстрочкою «Скибочка» у мережі магазинів Comfy.  

Суму, на яку можна придбати товар у розстрочку, становить від 300 грн до 100 000 грн. Клієнт може обрати термін, протягом якого сплачуватиме кошти – 3 або 6 місяців. Ставка за розстрочкою становить  0,01% річних, комісія – 0,5% на місяць, жодних додаткових платежів не передбачено.

Для того, щоб оформити послугу, потрібно перевірити власний ліміт на розстрочки в додатку ОТП Кредит, після чого повідомити продавцю про бажання здійснити покупку в розстрочку, і підтвердити дію в додатку.

Серед переваг «Скибочки» є те, що оформлення покупки в розстрочку не перевищує кількох хвилин та не потребує жодних кредитних заявок чи документів.

Зверніть увагу, що оформлення покупки в розстрочку «Скибочка» доступне лише в офлайн-магазинах мережі Comfy.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: