fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розширене засідання Координаційної Ради Асоціації в Одесі

28/ 02/ 2018
  Відбулось розширене засідання оновленого складу Координаційної Ради Асоціації в Одесі за участю Голів комітетів. В рамках зустрічі було підведено підсумки діяльності Асоціації та її Південноукраїнського офісу у 2017 році. Регіональний менеджер Катерина Морозова зазначила, що за минулий рік Офіс Асоціації в Одесі організував більше 60 заходів різних форматів, в яких взяли участь близько 1300 учасників. Серед спікерів року були: голова Одеської ОДА, начальник Одеської митниці, Голова Антимонопольного комітету України, Заступники Голови НБУ, керівництво обласних управлінь ДФС, Держпраці, ПФУ та особисто Голова Представництва ЄС в Україні. Не обійшлось і без цікавих проектів - одним з них став формат Відкритого Діалогу з Владою, результатом якого стали жваві дискусії та нові лобінгові ініціативи. У 2017 році в роботі Офісу було 5 колективних ініціатив та 9 індивідуальних кейсів, більшість з них вирішені успішно. Далі присутні обговорили плани на поточний рік, окресливши наступні пріоритети: продовження конструктивного діалогу з органами влади та місцевого самоврядування, активна робота у напрямку захисту інтересів компаній та просування лобінгових ініціатив Офісу, створення нових форматів і проектів для розвитку пріоритетних напрямків у Південному регіоні. Дякуємо всім учасникам за продуктивний брейнсторм та драйвуємо до нових звершень разом!

Відбулось розширене засідання оновленого складу Координаційної Ради Асоціації в Одесі за участю Голів комітетів. В рамках зустрічі було підведено підсумки діяльності Асоціації та її Південноукраїнського офісу у 2017 році.

Регіональний менеджер Катерина Морозова зазначила, що за минулий рік Офіс Асоціації в Одесі організував більше 60 заходів різних форматів, в яких взяли участь близько 1300 учасників. Серед спікерів року були: голова Одеської ОДА, начальник Одеської митниці, Голова Антимонопольного комітету України, Заступники Голови НБУ, керівництво обласних управлінь ДФС, Держпраці, ПФУ та особисто Голова Представництва ЄС в Україні. Не обійшлось і без цікавих проектів – одним з них став формат Відкритого Діалогу з Владою, результатом якого стали жваві дискусії та нові лобінгові ініціативи. У 2017 році в роботі Офісу було 5 колективних ініціатив та 9 індивідуальних кейсів, більшість з них вирішені успішно.

Далі присутні обговорили плани на поточний рік, окресливши наступні пріоритети: продовження конструктивного діалогу з органами влади та місцевого самоврядування, активна робота у напрямку захисту інтересів компаній та просування лобінгових ініціатив Офісу, створення нових форматів і проектів для розвитку пріоритетних напрямків у Південному регіоні. Дякуємо всім учасникам за продуктивний брейнсторм та драйвуємо до нових звершень разом!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: