fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розширене засідання Координаційної Ради Асоціації в Одесі

06/ 02/ 2019
    6 лютого 2019 відбулось розширене засідання Координаційної Ради Асоціації в Одесі за участю Голів комітетів. Ми підвели  підсумки роботи Південноукраїнського офісу Асоціації у 2018 році та обговорили плани діяльності на поточний рік. Регіональний менеджер Катерина Морозова зазначила, що минулий рік був доволі буремним та одночасно насиченим позитивними зрушеннями. У 2018 в роботі Офісу було 11 індивідуальних кейсів, більшість з них вирішені успішно. Не обійшлось і без цікавих проектів - зокрема, створення Екологічної робочої групи. Результатом її активності стали жваві дискусії та нові лобінгові ініціативи. Крім того, Офіс Асоціації в Одесі організував близько 50 заходів різних форматів, в яких взяли участь більше 1500 учасників. Серед спікерів року були: Голова Представництва ЄС в Україні пан Хюг Мінгарелі, віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд, заступник голови Одеської ОДА Світлана Шаталова, заступники Голови НБУ Катерина Рожкова та Олег Чурій, начальник ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, Посол Італії пан Давіде ле Чечілія та представники Посольства Австрії в Україні. Родзинкою року стала зустріч із лідером рок-гурту “Океан Ельзи”, композитором, Заслуженим артистом України, кандидатом фізико-математичних наук Святославом Вакарчуком. Обговорюючи плани на поточний рік, окреслили наступні пріоритети: продовження конструктивного діалогу з органами влади та місцевого самоврядування; - активна робота у напрямку захисту інтересів компаній - серед найбільш нагальних були визначені питання корпоративної, інформаційної, фінансової безпеки; сприяння розвитку важливих напрямків для Південного регіону - зокрема, просування експорту;  виявлення нових векторів та створення цікавих едюкейшн-програм з акцентом на освіту майбутнього. Дякуємо всім учасникам за продуктивний брейнсторм та сподіваємося, що ювілейний рік Асоціації стане навіть захопливішим за попередні!
01/

 

6 лютого 2019 відбулось розширене засідання Координаційної Ради Асоціації в Одесі за участю Голів комітетів. Ми підвели  підсумки роботи Південноукраїнського офісу Асоціації у 2018 році та обговорили плани діяльності на поточний рік.

Регіональний менеджер Катерина Морозова зазначила, що минулий рік був доволі буремним та одночасно насиченим позитивними зрушеннями. У 2018 в роботі Офісу було 11 індивідуальних кейсів, більшість з них вирішені успішно. Не обійшлось і без цікавих проектів – зокрема, створення Екологічної робочої групи. Результатом її активності стали жваві дискусії та нові лобінгові ініціативи. Крім того, Офіс Асоціації в Одесі організував близько 50 заходів різних форматів, в яких взяли участь більше 1500 учасників. Серед спікерів року були: Голова Представництва ЄС в Україні пан Хюг Мінгарелі, віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд, заступник голови Одеської ОДА Світлана Шаталова, заступники Голови НБУ Катерина Рожкова та Олег Чурій, начальник ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, Посол Італії пан Давіде ле Чечілія та представники Посольства Австрії в Україні. Родзинкою року стала зустріч із лідером рок-гурту “Океан Ельзи”, композитором, Заслуженим артистом України, кандидатом фізико-математичних наук Святославом Вакарчуком.

Обговорюючи плани на поточний рік, окреслили наступні пріоритети:

  • продовження конструктивного діалогу з органами влади та місцевого самоврядування; – активна робота у напрямку захисту інтересів компаній – серед найбільш нагальних були визначені питання корпоративної, інформаційної, фінансової безпеки;
  • сприяння розвитку важливих напрямків для Південного регіону – зокрема, просування експорту; 
  • виявлення нових векторів та створення цікавих едюкейшн-програм з акцентом на освіту майбутнього.

Дякуємо всім учасникам за продуктивний брейнсторм та сподіваємося, що ювілейний рік Асоціації стане навіть захопливішим за попередні!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: