fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розширене засідання Координаційної Ради Асоціації у Харкові

28/ 01/ 2021
  Члени Координаційної ради (КР)  ЕВА Kharkiv  зібралися сьогодні на своє перше засідання аби визначити хто її очолюватиме протягом 2021 року. Одноголосно Головою був обраний Ігор Сбітнєв, директор компанії «Аксіома», а його заступником став генеральний директор ВПФ «Крона» Ігор Балака. Щирі вітання новобраному Голові та його заступнику!  Професійних досягнень та звершень разом з ЕВА! З представниками Адвокатського Обєднання «Шкребець і партнери»,  одним із лідерів ринку юридичних послуг всього Східного регіону України, яке щойно приєдналось до бізнес-спільноти ЕВА, члени КР познайомились особисто. Шкребець Євген та Менів Олексій розповіли про компанію  й висловили готовність підтримувати діяльність юридичного комітету. Говорили не тільки про поточні справи, але й про важливість культури і меценатства у суспільстві. Почесний консул Франції у Харкові та за сумісництвом член опікунської ради Kharkiv Music Fest Сергій Політучий (ГК «Фактор») заручився підтримкою фестивалю  Посольством Франції в Україні та Alliance Française de Kharkiv в особі директора Фабріса Дідьє, який став гостем зустрічі. Наприкінці, Елізавета Шилова привітала нового Голову КР, подарувала авторський  продукт від Dr. Shilova For Business Meeting helper та побажала ефективного проведення нарад! Тож, дякуємо членам КР Оксані Шаховій, Сергію Політучиму, Едуарду Рубіну, Ігорю Сбітнєву та Ігорю Балаці за небайдужість до розвитку бізнесу на Харківщини та в Україні. Разом ми зможемо здобути нові перемоги!

Члени Координаційної ради (КР)  ЕВА Kharkiv  зібралися сьогодні на своє перше засідання аби визначити хто її очолюватиме протягом 2021 року. Одноголосно Головою був обраний Ігор Сбітнєв, директор компанії «Аксіома», а його заступником став генеральний директор ВПФ «Крона» Ігор Балака. Щирі вітання новобраному Голові та його заступнику!  Професійних досягнень та звершень разом з ЕВА!

З представниками Адвокатського Об’єднання «Шкребець і партнери»,  одним із лідерів ринку юридичних послуг всього Східного регіону України, яке щойно приєдналось до бізнес-спільноти ЕВА, члени КР познайомились особисто. Шкребець Євген та Менів Олексій розповіли про компанію  й висловили готовність підтримувати діяльність юридичного комітету.

Говорили не тільки про поточні справи, але й про важливість культури і меценатства у суспільстві. Почесний консул Франції у Харкові та за сумісництвом член опікунської ради Kharkiv Music Fest Сергій Політучий (ГК «Фактор») заручився підтримкою фестивалю  Посольством Франції в Україні та Alliance Française de Kharkiv в особі директора Фабріса Дідьє, який став гостем зустрічі.

Наприкінці, Елізавета Шилова привітала нового Голову КР, подарувала авторський  продукт від Dr. Shilova For Business Meeting helper та побажала ефективного проведення нарад!

Тож, дякуємо членам КР Оксані Шаховій, Сергію Політучиму, Едуарду Рубіну, Ігорю Сбітнєву та Ігорю Балаці за небайдужість до розвитку бізнесу на Харківщини та в Україні. Разом ми зможемо здобути нові перемоги!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: