fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розширене засідання Координаційної Ради Асоціації у Харкові

28/ 10/ 2020
  Члени Координаційної ради Харківського офісу ЕВА зібрались на чергове засідання. У порядку денному: 1. Презентація діяльності проекту «Дія.Бізнес». Обговорювали чим Центр підтримки підприємців може бути корисним для бізнесу та шляхи співпраці у проведенні конференцій, освітніх заходів, тощо. 2. Програма оновленого Юридичного комітету ЕВА у Харкові разом з Юридичною Фірмою «Sayenko Kharenko» ( м.Київ ) – онлайн підключення. Партнери компанії Олена Сукманова та Олексій Колток поділились баченням роботи комітету та запросили членів Асоціації висувати свої «болючі» питання для обговорення. Так: оцінка бізнесу; робота в умовах карантину – оподаткування індустрії розваг; юридичні аспекти щодо проекту Закону «Про рієлтерську діяльність в Україні», тощо були озвучені присутніми. Також чекаємо коментарів та запитань від усіх членів EBA Kharkiv ! 3. Про поточні справи, нагальні проблеми та майбутні плани… Непроста ситуація в політичній, економічній сферах життя в країні, і безпосередньо у місті, визвала жваву дискусію наших гостей. Приєднуйтесь до заходів Асоціації у Харкові! Задавайте свої питання! Діліться актуальними бізнес-кейсами! Буде корисно та цікаво!

Члени Координаційної ради Харківського офісу ЕВА зібрались на чергове засідання.

У порядку денному:
1. Презентація діяльності проекту «Дія.Бізнес».
Обговорювали чим Центр підтримки підприємців може бути корисним для бізнесу та шляхи співпраці у проведенні конференцій, освітніх заходів, тощо.

2. Програма оновленого Юридичного комітету ЕВА у Харкові разом з Юридичною Фірмою «Sayenko Kharenko» ( м.Київ ) – онлайн підключення.
Партнери компанії Олена Сукманова та Олексій Колток поділились баченням роботи комітету та запросили членів Асоціації висувати свої «болючі» питання для обговорення. Так: оцінка бізнесу; робота в умовах карантину – оподаткування індустрії розваг; юридичні аспекти щодо проекту Закону «Про рієлтерську діяльність в Україні», тощо були озвучені присутніми.
Також чекаємо коментарів та запитань від усіх членів EBA Kharkiv !

3. Про поточні справи, нагальні проблеми та майбутні плани…
Непроста ситуація в політичній, економічній сферах життя в країні, і безпосередньо у місті, визвала жваву дискусію наших гостей.

Приєднуйтесь до заходів Асоціації у Харкові! Задавайте свої питання! Діліться актуальними бізнес-кейсами! Буде корисно та цікаво!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: