fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розширене засідання Координаційної Ради Асоціації у Харкові

19/ 09/ 2019
  19 вересня  відбулося розширене засідання Координаційної Ради Харківського офісу EBA. На зустрічі знайомилися з новими компаніями, що приєднуються до Асоціації. Обговорювали логістичні проблеми зернотрейдерів: нестачу вагонів і закриття залізничних станцій. Дискутували про системні перешкоди для розвитку національного виробництва в Україні. Сергій Політучий нагадав присутнім про соціальну відповідальність бізнесу та важливість меценатства для розвитку суспільства, анонсував  Kharkiv Music Fest 2020 і запросив присутніх до партнерства.

19 вересня  відбулося розширене засідання Координаційної Ради Харківського офісу EBA. На зустрічі знайомилися з новими компаніями, що приєднуються до Асоціації.

Обговорювали логістичні проблеми зернотрейдерів: нестачу вагонів і закриття залізничних станцій. Дискутували про системні перешкоди для розвитку національного виробництва в Україні.

Сергій Політучий нагадав присутнім про соціальну відповідальність бізнесу та важливість меценатства для розвитку суспільства, анонсував  Kharkiv Music Fest 2020 і запросив присутніх до партнерства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: