fbpx

Розширене засідання Координаційної Ради Асоціації у Харкові

31/ 07/ 2019
    31 липня 2019р. відбулось розширене засідання Координаційної Ради Харківського офісу Асоціації. Зустріч успішних бізнесменів такого рівня – це завжди підґрунтя для обміну думками, народження нових ідей і проектів. Тетяна Гавриш, керуючий партнер юридичної компанії ILF, Почесний консул Германії у Харкові, поділилась планами щодо організації масштабного бієнале у нашому місті  та надихнула присутніх до співпраці. Керівники кадрового холдингу Анкор презентували результати глобального дослідження привабливості HR-бренду Randstad Employer Brand Research 2019. Надана інформація не залищила роботодавців байдужими і викликала жваву дискусію. Дякуємо компанії Анкор за партнерство і чекаємо на нові результати дослідження 2020 року!
01/

 

31 липня 2019р. відбулось розширене засідання Координаційної Ради Харківського офісу Асоціації. Зустріч успішних бізнесменів такого рівня – це завжди підґрунтя для обміну думками, народження нових ідей і проектів. Тетяна Гавриш, керуючий партнер юридичної компанії ILF, Почесний консул Германії у Харкові, поділилась планами щодо організації масштабного бієнале у нашому місті  та надихнула присутніх до співпраці.

Керівники кадрового холдингу Анкор презентували результати глобального дослідження привабливості HR-бренду Randstad Employer Brand Research 2019. Надана інформація не залищила роботодавців байдужими і викликала жваву дискусію.

Дякуємо компанії Анкор за партнерство і чекаємо на нові результати дослідження 2020 року!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: