fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розширене засідання Координаційної Ради Асоціації у Харкові

30/ 05/ 2019
  30 травня, відбулось Розширене засідання Координаційної Ради EBA Kharkiv. Обговорили поточну ситуацію у бізнесі та можливості обміну досвідом з німецькими підприємствами. Учасники привітали нову компанію - члена Асоціації  SHIV MED PHARM, офіційного дистриб’ютора сертифікованих аюрведичних препаратів та нутріцевтиків. Представники Turkish Airlines презентували програми корпоративної лояльності – Turkish Airlines Corporate Club. І звісно ж, ділилися новинами: про нове призначення Едуарда Рубіна у Центрі тестування МОЗ, про мандрівку Ігоря Балаки до королівства Мустанг та пошуки Шамбали, враження Сергія Політучого від Гавани, до якої він дістався самостійно керуючи літаком. Завжди цікаво зустрічатись та працювати з такими яскравими особистостями, які надихають на нові досягнення та розширюють коло життєвих інтересів!

30 травня, відбулось Розширене засідання Координаційної Ради EBA Kharkiv. Обговорили поточну ситуацію у бізнесі та можливості обміну досвідом з німецькими підприємствами. Учасники привітали нову компанію – члена Асоціації  SHIV MED PHARM, офіційного дистриб’ютора сертифікованих аюрведичних препаратів та нутріцевтиків. Представники Turkish Airlines презентували програми корпоративної лояльності – Turkish Airlines Corporate Club. І звісно ж, ділилися новинами: про нове призначення Едуарда Рубіна у Центрі тестування МОЗ, про мандрівку Ігоря Балаки до королівства Мустанг та пошуки Шамбали, враження Сергія Політучого від Гавани, до якої він дістався самостійно керуючи літаком.

Завжди цікаво зустрічатись та працювати з такими яскравими особистостями, які надихають на нові досягнення та розширюють коло життєвих інтересів!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: