fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розширене засідання Координаційної Ради Асоціації у Харкові

17/ 01/ 2019
  Сьогодні, 17 січня 2019 року, у затишній атмосфері Premier Palace Hotel Kharkiv відбулося розширене, і перше цьогоріч, засідання Координаційної ради (КР) Харківського офісу Асоціації. На порядку денному – знайомство з компаніями, що доєдналися до ЕВА напередодні зимових свят; прогнозування бізнес-клімату у регіоні; і, нарешті, довгоочікуване голосування за Голову КР і його Заступника. Неможливо розпочати мову з питань, що обговорювались на зустрічі, попередньо не висловивши найщиріші привітання переможцям виборів! Так, у 2019 році EBA Kharkiv вже традиційно представлятиме Ігор Сбітнєв, співвласник ТРЦ «Французький Бульвар» (постійний член КР з 2004 року); почесне друге місце, а отже й титул заступника Голови КР, отримав Едуард Рубін, Голова Ради директорів «Телесенс ІТ»! Пишаємось нашою КР і сповнюємось ентузіазму на нові спільні проекти! Щодо проектів, то їх безліч – тепер, коли членами Асоціації стали Interenergo, LEDLIFE і NIX UNITED! Але про все по порядку. НПП «Інтеренерго», наприклад, впродовж 14 років здійснює будівництво «під ключ» промислових енергетичних об’єктів в металургійній, хімічній, харчовій та інших галузях, використовуючи інноваційні технології та високотехнологічне обладнання. Серед її останніх напрацювань – реконструювання котельної НПП «Хартрон», що входить до переліку підприємств, стратегічно важливих для економіки й безпеки України. Не менш вражають досягнення й проекти LEDLIFE – виробничого підприємства, що спеціалізується на інноваційних технологіях у сфері світлодіодного освітлення: у цьому може переконатись кожен харків’янин, адже площа Свободи, проспекти й центральні магістралі нашого міста освітлені саме завдяки їхнім світлодіодним виробам! І, нарешті, NIX UNITED – орієнтована на якісні ІТ-рішення, компанія здійснює розробку програмного забезпечення; яке полегшує роботу і підвищує цінність бізнесу. Зустріч пройшла цікаво й продуктивно, а насамкінець кожен гість отримав подарунки! Дякуємо Telesens IT, Factor Group of Companies, Axioma (ТРЦ «Французький бульвар»), TMM Energobud Management і Unitek за приємні презенти та радісні посмішки учасників!

Сьогодні, 17 січня 2019 року, у затишній атмосфері Premier Palace Hotel Kharkiv відбулося розширене, і перше цьогоріч, засідання Координаційної ради (КР) Харківського офісу Асоціації. На порядку денному – знайомство з компаніями, що доєдналися до ЕВА напередодні зимових свят; прогнозування бізнес-клімату у регіоні; і, нарешті, довгоочікуване голосування за Голову КР і його Заступника.

Неможливо розпочати мову з питань, що обговорювались на зустрічі, попередньо не висловивши найщиріші привітання переможцям виборів! Так, у 2019 році EBA Kharkiv вже традиційно представлятиме Ігор Сбітнєв, співвласник ТРЦ «Французький Бульвар» (постійний член КР з 2004 року); почесне друге місце, а отже й титул заступника Голови КР, отримав Едуард Рубін, Голова Ради директорів «Телесенс ІТ»! Пишаємось нашою КР і сповнюємось ентузіазму на нові спільні проекти!

Щодо проектів, то їх безліч – тепер, коли членами Асоціації стали Interenergo, LEDLIFE і NIX UNITED! Але про все по порядку. НПП «Інтеренерго», наприклад, впродовж 14 років здійснює будівництво «під ключ» промислових енергетичних об’єктів в металургійній, хімічній, харчовій та інших галузях, використовуючи інноваційні технології та високотехнологічне обладнання. Серед її останніх напрацювань – реконструювання котельної НПП «Хартрон», що входить до переліку підприємств, стратегічно важливих для економіки й безпеки України.

Не менш вражають досягнення й проекти LEDLIFE – виробничого підприємства, що спеціалізується на інноваційних технологіях у сфері світлодіодного освітлення: у цьому може переконатись кожен харків’янин, адже площа Свободи, проспекти й центральні магістралі нашого міста освітлені саме завдяки їхнім світлодіодним виробам!

І, нарешті, NIX UNITED – орієнтована на якісні ІТ-рішення, компанія здійснює розробку програмного забезпечення; яке полегшує роботу і підвищує цінність бізнесу.

Зустріч пройшла цікаво й продуктивно, а насамкінець кожен гість отримав подарунки! Дякуємо Telesens IT, Factor Group of Companies, Axioma (ТРЦ «Французький бульвар»), TMM Energobud Management і Unitek за приємні презенти та радісні посмішки учасників!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: