fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розширене засідання Координаційної Ради Асоціації у Харкові

31/ 10/ 2018
  31 жовтня 2018 року темою розширеного засідання Координаційної ради Харківського офісу Асоціації було міжнародне співробітництво між Харківським регіоном і Швецією у різних сферах діяльності. Гість зустрічі - засновник швецької консалтингової компанії ELBU Ян Ельдеблад - поділився думками щодо методів кібербезпеки України, маючи за плечима 33 роки служби у збройних силах своєї країни, та досвідом впровадження інновацій в освіті. Зі свого боку, заступник Голови Координаційної ради Едуард Рубін, засновник компанії Telesens IT, розповів про проблеми нашої системи освіти та відмітив досягнення держави у сфері IT (Україна входить до п’ятірки  країн з послуг аутсорсингу). Підводячи підсумки, пан Ельдеблад висловив побажання щодо  майбутньої активізації співробітництва  між підприємцями Швеції та України, безпосередньо -  Харківського регіону. EBA Kharkiv щиро дякує усім присутнім за участь та захопливу дискусію!

31 жовтня 2018 року темою розширеного засідання Координаційної ради Харківського офісу Асоціації було міжнародне співробітництво між Харківським регіоном і Швецією у різних сферах діяльності.

Гість зустрічі – засновник швецької консалтингової компанії ELBU Ян Ельдеблад – поділився думками щодо методів кібербезпеки України, маючи за плечима 33 роки служби у збройних силах своєї країни, та досвідом впровадження інновацій в освіті. Зі свого боку, заступник Голови Координаційної ради Едуард Рубін, засновник компанії Telesens IT, розповів про проблеми нашої системи освіти та відмітив досягнення держави у сфері IT (Україна входить до п’ятірки  країн з послуг аутсорсингу).

Підводячи підсумки, пан Ельдеблад висловив побажання щодо  майбутньої активізації співробітництва  між підприємцями Швеції та України, безпосередньо –  Харківського регіону.

EBA Kharkiv щиро дякує усім присутнім за участь та захопливу дискусію!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: