fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розширене засідання Координаційної Ради Асоціації у Харкові

14/ 08/ 2018
  Навіть у серпні діяльність EBA у Харкові не припиняється, і за останні місяці до нас приєдналися такі компанії: Агродар – експортер 1% всієї соняшникової олії у світі! (для порівняння -  Україна постачає 60%) Компанія конкурує з виробництва пальмової олії з малайзійськими та індонезійськими підприємствами на світовому ринку. Зернотрейдинг – оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин. Група компаній Step by Step – займається управлінням інвестицій у комерційну нерухомість, а також просуває торгову марку “Еда из Села”. Більше того, власник Абдурахман Шайхалов є автором практичного курсу “Підприємництво крок за кроком. Інвестування у комерційну нерухомість”. Щодо проекту Асоціації Unlimit Ukraine, то він поповнився ще трьома учасниками:  Адвокат Сергій Глотов – фахівець у сфері інтелектуальної власності; Інтернет магазин “Шиншилка” – дискаунтер зоотоварів #1 за кількістю онлайн відвідувань в Україні; Віталий Худяков, представник Erickson International – університету коучінгу, який відчиняє свої двері 16 серпня 2018 року у  Харкові. ХО EBA щиро вітає новоприбулі компанії та бажає плідного партнерства! 14 серпня 2018р. відбулось розширене засідання членів Координаційної Ради Харківського офісу Асоціації, під час якого присутні обмінялися досвідом та обговорили можливу бізнес-співпрацю і вже навіть домовилися про наступні рандеву. Жвава дискусія та зацікавленість у підтримці підтверджує ефективність перебування у “родині” EBA. “Європейська Бізнес Асоціація – це інструмент, який надає нові можливості для ведення бізнесу, пропонує методи захисту інтересів підприємців та забезпечує необхідний плацдарм для спілкування і нових знайомств”, – наголосив постійний член і екс-голова Координаційної Ради Ігор Сбітнєв.

Навіть у серпні діяльність EBA у Харкові не припиняється, і за останні місяці до нас приєдналися такі компанії:

  • Агродар – експортер 1% всієї соняшникової олії у світі! (для порівняння –  Україна постачає 60%) Компанія конкурує з виробництва пальмової олії з малайзійськими та індонезійськими підприємствами на світовому ринку.
  • Зернотрейдинг – оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин.
  • Група компаній Step by Step – займається управлінням інвестицій у комерційну нерухомість, а також просуває торгову марку “Еда из Села”. Більше того, власник Абдурахман Шайхалов є автором практичного курсу “Підприємництво крок за кроком. Інвестування у комерційну нерухомість”.

Щодо проекту Асоціації Unlimit Ukraine, то він поповнився ще трьома учасниками: 

  • Адвокат Сергій Глотов – фахівець у сфері інтелектуальної власності;
  • Інтернет магазин “Шиншилка” – дискаунтер зоотоварів #1 за кількістю онлайн відвідувань в Україні;
  • Віталий Худяков, представник Erickson International – університету коучінгу, який відчиняє свої двері 16 серпня 2018 року у  Харкові.

ХО EBA щиро вітає новоприбулі компанії та бажає плідного партнерства!

14 серпня 2018р. відбулось розширене засідання членів Координаційної Ради Харківського офісу Асоціації, під час якого присутні обмінялися досвідом та обговорили можливу бізнес-співпрацю і вже навіть домовилися про наступні рандеву. Жвава дискусія та зацікавленість у підтримці підтверджує ефективність перебування у “родині” EBA.

“Європейська Бізнес Асоціація – це інструмент, який надає нові можливості для ведення бізнесу, пропонує методи захисту інтересів підприємців та забезпечує необхідний плацдарм для спілкування і нових знайомств”, – наголосив постійний член і екс-голова Координаційної Ради Ігор Сбітнєв.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: