fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розширене засідання Координаційної Ради Асоціації у Харкові

27/ 01/ 2022
  84% населення України вважає, що держава перебуває у стані економічної кризи – такі данні презентував спеціальний гість розширеного засідання Координаційної Ради Романчук Ярослав, головний економіст, керівник з економічних реформ Офісу простих рішень та результатів (Україна). Говорили про економіку України, перспективи, можливості та загрози сьогодення; торкнулся таких питань, як: дефіцит політичної влади, якість системи державного управління, монетарна і фінансова політики, бюджетні кошти та інвестиційні показники нашої країни у розрізі останніх років тощо. Окрему увагу приділили проблемі недовіри суспільства до влади. Було наголошено, що відповідно до дослідження групи «Рейтинг» станом на грудень 2021р. 71% респондентів вважає, що справи в Україні йдуть у неправильному напрямку. Серед причин неефективності реалізації реформ опитані виділяють корумпованість державних чиновників, відсутність політичної волі, неготовність українського суспільства прийняти й адаптуватися до реальних змін та інші. Тому пан Романчук підкреслив, що саме бізнес повинен стати рушійною силою процесу реформування економіки у 2022р. EBA Kharkiv дякує Ярославу Романчуку за можливість поспілкуватися особисто, а партнеру локації Kharkiv Palace Hotel - за теплий прийом!

84% населення України вважає, що держава перебуває у стані економічної кризи – такі данні презентував спеціальний гість розширеного засідання Координаційної Ради Романчук Ярослав, головний економіст, керівник з економічних реформ Офісу простих рішень та результатів (Україна).

Говорили про економіку України, перспективи, можливості та загрози сьогодення; торкнулся таких питань, як: дефіцит політичної влади, якість системи державного управління, монетарна і фінансова політики, бюджетні кошти та інвестиційні показники нашої країни у розрізі останніх років тощо.

Окрему увагу приділили проблемі недовіри суспільства до влади. Було наголошено, що відповідно до дослідження групи «Рейтинг» станом на грудень 2021р. 71% респондентів вважає, що справи в Україні йдуть у неправильному напрямку. Серед причин неефективності реалізації реформ опитані виділяють корумпованість державних чиновників, відсутність політичної волі, неготовність українського суспільства прийняти й адаптуватися до реальних змін та інші. Тому пан Романчук підкреслив, що саме бізнес повинен стати рушійною силою процесу реформування економіки у 2022р.

EBA Kharkiv дякує Ярославу Романчуку за можливість поспілкуватися особисто, а партнеру локації Kharkiv Palace Hotel – за теплий прийом!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: