fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розширене засідання Координаційної Ради Асоціації у Харкові

17/ 08/ 2021
  Спеціальний гість - Надзвичайний і Повноважний  Посол Республіки Узбекистан в Україні Алішер Курманов. У вступній промові пан Посол висловив зацікавленість у співробітництві між нашими країнами, зокрема підкресливши необхідність налагодження тісних взаємовідносин з Харковом та областю. «Сьогодні говоримо про «новий Узбекистан». Ми можемо споглядати процес «дорослішання» країни і, як наслідок, – стрімку позитивну динаміку змін. Держава стає відкритою і прагне знайти нових партнерів», – зазначив пан Курманов. Члени Координаційної Ради (КР) Харківського офісу Асоціації – Сергій Політучий та Едурд Рубін - висловили подяку спеціальному гостю та поділилися своїми приємними враженнями від візиту в Узбекистан. «Країна перейшла на новий етап свого розвитку. Змінюється її роль у світі та її ставлення до світу», – підкреслив пан Політучий. Під час діалогу з Послом присутні підіймали питання щодо активізації бізнес-зв’язків та відкриття нових можливостей, ринків збуту для українських компаній в Узбекистані у сільському господарстві, IT, фінансовій сфері, легкій та харчовій промисловостях, тощо. В свою чергу Ігор Балака запропонував можливі шляхи співпраці між країнами і пошуку потенційних партнерів, а голова КР ЕВА Kharkiv Ігор Сбітнєв висловив ініціативу щодо організації спільної поїздки представників Харківського офісу до Узбекистану, яка буде cповнена не тільки позитивними емоціями, а й новими можливостями для розвитку бізнесу. Щиро вдячні пану Алішеру Курманову за нагоду поспілкуватися особисто, а партнеру локації Kharkiv Palace Hotel- за теплий прийом !

Спеціальний гість – Надзвичайний і Повноважний  Посол Республіки Узбекистан в Україні Алішер Курманов. У вступній промові пан Посол висловив зацікавленість у співробітництві між нашими країнами, зокрема підкресливши необхідність налагодження тісних взаємовідносин з Харковом та областю.

«Сьогодні говоримо про «новий Узбекистан». Ми можемо споглядати процес «дорослішання» країни і, як наслідок, – стрімку позитивну динаміку змін. Держава стає відкритою і прагне знайти нових партнерів», – зазначив пан Курманов.

Члени Координаційної Ради (КР) Харківського офісу Асоціації – Сергій Політучий та Едурд Рубін – висловили подяку спеціальному гостю та поділилися своїми приємними враженнями від візиту в Узбекистан. «Країна перейшла на новий етап свого розвитку. Змінюється її роль у світі та її ставлення до світу», – підкреслив пан Політучий.

Під час діалогу з Послом присутні підіймали питання щодо активізації бізнес-зв’язків та відкриття нових можливостей, ринків збуту для українських компаній в Узбекистані у сільському господарстві, IT, фінансовій сфері, легкій та харчовій промисловостях, тощо. В свою чергу Ігор Балака запропонував можливі шляхи співпраці між країнами і пошуку потенційних партнерів, а голова КР ЕВА Kharkiv Ігор Сбітнєв висловив ініціативу щодо організації спільної поїздки представників Харківського офісу до Узбекистану, яка буде cповнена не тільки позитивними емоціями, а й новими можливостями для розвитку бізнесу.

Щиро вдячні пану Алішеру Курманову за нагоду поспілкуватися особисто, а партнеру локації Kharkiv Palace Hotel– за теплий прийом !

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: