fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розширене засідання Координаційної Ради Асоціації у Харкові

03/ 06/ 2021
  Спеціальним гостем заходу був керівник відділення  Фонду державного майна України (ФДМУ) у Харківській області Дмитро Безпалов. Пан Дмитро у своїй презентації визначив роль та основні напрямки діяльності Фонду; підкреслив мету приватизації, яка полягає в залученні прямих інвестицій та стратегічних інвесторів, додаткових ресурсів до бюджету, в боротьбі з корупцією і в створенні нових високотехнологічних робочих місць. Також говорили про зміну стандартів приватизації та її новий процес, про успіхи ФДМУ за 12 місяців попереднього року, серед яких: ріст доходу, середньої кількості учасників аукціонів, ріст загальної кількості та успішних аукціонів, тощо. Окрему увагу було приділено переліку об’єктів приватизації на 2021 рік, які розміщені на сайті privatization.gov.ua. Пан Безпалов розповів як отримати доступ до об’єктів та як їх придбати, безпосередньо презентував 10 інвестиційно - привабливих обєктів у Харкові та області . Обговорили й питання оренди державного майна, розглянувши її переваги та недоліки під час розгляду практичних кейсів, торкнулися  теми малої і великої приватизації, а питання участі в публічних торгах викликало надзвичайно жваву дискусію. Ігор Балака, заступник Голови КР ХО, надав інформацію про роботу Ради підприємців при Харківській міськраді. Наразі основною метою своєї участі у Раді пан Ігор бачить у зміненні місцевих податків, а саме - зниження  ставок оренди на землю та податку на нерухомість для  підприємців, які, на думку RE фахівців, жодним чином не сприяють розвитку бізнесу. Голова КР ЕВА Kharkiv Ігор Сбітнєв розповів про проекти, реалізовані Харківським офісом ЕВА у цьому році, поділився основними досягненнями, досвідом участі членів Координаційної ради офісу в заходах органів місцевого самоврядування та  популяризації бренду ЕВА. Завершальною нотою заходу стала натхненна промова Сергія Політучого. Пан Сергій  розповів про ініційований ним проект KharkivMusicFest — міжнародний фестиваль класичної музики, який не лише знайомить широку аудиторію зі зразками високого мистецтва, але й обєднує кращих музикантів України та світу на одній сцені і позначає наше місто на культурній мапі світу, а також закликав представників бізнесу долучитися до реалізації культурних ініціатив.

Спеціальним гостем заходу був керівник відділення  Фонду державного майна України (ФДМУ) у Харківській області Дмитро Безпалов. Пан Дмитро у своїй презентації визначив роль та основні напрямки діяльності Фонду; підкреслив мету приватизації, яка полягає в залученні прямих інвестицій та стратегічних інвесторів, додаткових ресурсів до бюджету, в боротьбі з корупцією і в створенні нових високотехнологічних робочих місць. Також говорили про зміну стандартів приватизації та її новий процес, про успіхи ФДМУ за 12 місяців попереднього року, серед яких: ріст доходу, середньої кількості учасників аукціонів, ріст загальної кількості та успішних аукціонів, тощо.

Окрему увагу було приділено переліку об’єктів приватизації на 2021 рік, які розміщені на сайті privatization.gov.ua. Пан Безпалов розповів як отримати доступ до об’єктів та як їх придбати, безпосередньо презентував 10 інвестиційно – привабливих об’єктів у Харкові та області .

Обговорили й питання оренди державного майна, розглянувши її переваги та недоліки під час розгляду практичних кейсів, торкнулися  теми малої і великої приватизації, а питання участі в публічних торгах викликало надзвичайно жваву дискусію.

Ігор Балака, заступник Голови КР ХО, надав інформацію про роботу Ради підприємців при Харківській міськраді. Наразі основною метою своєї участі у Раді пан Ігор бачить у зміненні місцевих податків, а саме – зниження  ставок оренди на землю та податку на нерухомість для  підприємців, які, на думку RE фахівців, жодним чином не сприяють розвитку бізнесу.

Голова КР ЕВА Kharkiv Ігор Сбітнєв розповів про проекти, реалізовані Харківським офісом ЕВА у цьому році, поділився основними досягненнями, досвідом участі членів Координаційної ради офісу в заходах органів місцевого самоврядування та  популяризації бренду ЕВА.

Завершальною нотою заходу стала натхненна промова Сергія Політучого. Пан Сергій  розповів про ініційований ним проект KharkivMusicFest — міжнародний фестиваль класичної музики, який не лише знайомить широку аудиторію зі зразками високого мистецтва, але й об’єднує кращих музикантів України та світу на одній сцені і позначає наше місто на культурній мапі світу, а також закликав представників бізнесу долучитися до реалізації культурних ініціатив.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: