fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розширене засідання Координаційної Ради Асоціації у Дніпрі

03/ 11/ 2017
  Цього разу члени ради були запрошені на зустріч у сучасний заміський комплекс Остров River Club, де гостей радо зустріли та провели екскурсію. Масштаб та вишуканість комплексу приємно вразили; атмосфера видалась напрочуд домашньою та дружньою, адже представники бізнесу мали змогу не тільки поспілкуватись та вирішити ділові питання, а й пригоститись різноманіттям закусок з кавою та чаєм. Під час зустрічі були обговорені майбутні заходи та ініціативи Асоціації, а також актуальні для бізнес спільноти питання. Європейська Бізнес Асоціація щиро вдячна нашим партнерам Остров River Club за запрошення. Сподіваємось й надалі підтримувати та розвивати наші дружні стосунки.

Цього разу члени ради були запрошені на зустріч у сучасний заміський комплекс Остров River Club, де гостей радо зустріли та провели екскурсію.

Масштаб та вишуканість комплексу приємно вразили; атмосфера видалась напрочуд домашньою та дружньою, адже представники бізнесу мали змогу не тільки поспілкуватись та вирішити ділові питання, а й пригоститись різноманіттям закусок з кавою та чаєм. Під час зустрічі були обговорені майбутні заходи та ініціативи Асоціації, а також актуальні для бізнес спільноти питання.

Європейська Бізнес Асоціація щиро вдячна нашим партнерам Остров River Club за запрошення. Сподіваємось й надалі підтримувати та розвивати наші дружні стосунки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: