fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розширена зустріч Координаційної Ради Асоціації у Дніпрі

13/ 05/ 2021
  Розширений формат зустрічей Координаційної ради Асоціації у Дніпрі завжди передбачає, що окрім членів ради до зустрічі приєднуються також і інші учасники. Так було и на останній нашій зустрічі минулого тижня, куди ми запросили керівників компаній, які нещодавно до нас приєдналися, аби познайомитися з ними та поділитися своїм досвідом співпраці з Асоціацією, заохотити їх брати активну участь у її житті та діяльності. А вже після теплого знайомства всі мали нагоду обмінятися новинами та поділитися думками щодо нових ініціатив та співпраці. Як результат зустрічі, ми розпочали підготовку пріоритетних зустрічей з органами державної влади, в яких найбільше зацікавлена наша бізнес-спільнота. Тож, слідкуйте за нашими новинами і анонсами. Щиро дякуємо членам Координаційної ради Аллі Савченко, Олександру Бондарчуку, Артему Ремпену, Сергію Ущаповському, Дмитру Деревицькому, а також Андрію Спектору та Марку Гацькому за зустріч та поради щодо нашого стратегічного розвитку.

Розширений формат зустрічей Координаційної ради Асоціації у Дніпрі завжди передбачає, що окрім членів ради до зустрічі приєднуються також і інші учасники. Так було и на останній нашій зустрічі минулого тижня, куди ми запросили керівників компаній, які нещодавно до нас приєдналися, аби познайомитися з ними та поділитися своїм досвідом співпраці з Асоціацією, заохотити їх брати активну участь у її житті та діяльності.

А вже після теплого знайомства всі мали нагоду обмінятися новинами та поділитися думками щодо нових ініціатив та співпраці. Як результат зустрічі, ми розпочали підготовку пріоритетних зустрічей з органами державної влади, в яких найбільше зацікавлена наша бізнес-спільнота. Тож, слідкуйте за нашими новинами і анонсами.

Щиро дякуємо членам Координаційної ради Аллі Савченко, Олександру Бондарчуку, Артему Ремпену, Сергію Ущаповському, Дмитру Деревицькому, а також Андрію Спектору та Марку Гацькому за зустріч та поради щодо нашого стратегічного розвитку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: