fbpx

Розробку EPAM відзначено нагородою Pandemic Tech Innovation Award 2020

14/ 09/ 2020
  Компанія EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний постачальник послуг з розробки ІТ-рішень і цифровихплатформ, повідомляє, що міжнародна медіа-компанія TMC та її підрозділ з вивчення продуктів TMC Labs відзначили застосунок COVID Resistance App, розроблений EPAM, нагородою Pandemic Tech Innovation Award2020. Застосунок COVID Resistance App – є рішення з відкритим програмним кодом, головним завданням якого є відслідковування можливого поширення вірусу та інформування користувачів про потенційні загрози у реальному часі. Обмін даними між пристроями користувачів відбувається у зашифрованому вигляді через протокол Bluetooth, а сам застосунок відповідає вимогам та стандартам GDPR та HIPAA. Відзнакою Pandemic Tech Innovation Award нагороджуються інженерні рішення, програмне забезпечення, пристрої, застосунки та сервіси, які допомогають суспільству та бізнесу ефективно працювати в умовах викликів, спричинених пандемією. Імена всіх переможців буде оприлюднено на сайті Pandemic Tech News та порталі TMCnet. Більше інформації шукайте на сайті www.epam.com Про EPAM Systems   Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com/  та сторінці на Facebook.    

Компанія EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний постачальник послуг з розробки ІТ-рішень і цифровихплатформ, повідомляє, що міжнародна медіа-компанія TMC та її підрозділ з вивчення продуктів TMC Labs відзначили застосунок COVID Resistance App, розроблений EPAM, нагородою Pandemic Tech Innovation Award2020.

Застосунок COVID Resistance App – є рішення з відкритим програмним кодом, головним завданням якого є відслідковування можливого поширення вірусу та інформування користувачів про потенційні загрози у реальному часі. Обмін даними між пристроями користувачів відбувається у зашифрованому вигляді через протокол Bluetooth, а сам застосунок відповідає вимогам та стандартам GDPR та HIPAA.

Відзнакою Pandemic Tech Innovation Award нагороджуються інженерні рішення, програмне забезпечення, пристрої, застосунки та сервіси, які допомогають суспільству та бізнесу ефективно працювати в умовах викликів, спричинених пандемією.

Імена всіх переможців буде оприлюднено на сайті Pandemic Tech News та порталі TMCnet.

Більше інформації шукайте на сайті www.epam.com

Про EPAM Systems  

Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній».

Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com/  та сторінці на Facebook.  

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: