fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розпочато процес вивчення зацікавленості потенційних інвесторів щодо придбання державного пакету акцій ПАТ «Центренерго»

23/ 05/ 2018
  Міжнародна компанія EY, що є залученим радником, розпочинає процес вивчення зацікавленості потенційних інвесторів у приватизації державного пакету акцій ПАТ «Центренерго» розміром 78,289% статутного капіталу товариства. Для отримання більш детальної інформації щодо об’єкту приватизації запрошуємо надсилати запити на електронну адресу: [email protected]. ПАТ «Центренерго» – одна з найбільших енергогенеруючих компаній України. До складу компанії входять три теплові електростанції –  Вуглегірська, Зміївська та Трипільська. Сумарна проектна потужність станцій становить 7690 МВт, що складає близько 14% від загальної потужності електростанцій України. У лютому 2018 року Кабінет Міністрів України визначив Ernst & Young spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Corporate Finance sp. k. радником для підготовки до приватизації та продажу державного пакета акцій ПАТ «Центренерго». Інформація про компанію EY EY є міжнародним лідером із аудиту, оподаткування, супроводу угод і консультування. Наші знання та якість послуг, які ми надаємо, сприяють зміцненню довіри і впевненості на ринках різних країн у всьому світі. Ми формуємо команду видатних лідерів, під чиїм управлінням наш колектив виконує взяті на себе зобовязання. Таким чином, ми робимо суттєвий внесок у поліпшення ділового середовища в інтересах співробітників, клієнтів і суспільства в цілому. Назва EY відноситься до глобальної організації та може відноситися до однієї чи декількох компаній, що входять до складу Ernst & Young Global Limited, кожна з яких є окремою юридичною особою. Ernst & Young Global Limited – юридична особа, створена відповідно до законодавства Великобританії, - є компанією, що обмежена відповідальністю її учасників, і не надає послуг клієнтам. Дізнайтеся більше на сайті: ey.com.

Міжнародна компанія EY, що є залученим радником, розпочинає процес вивчення зацікавленості потенційних інвесторів у приватизації державного пакету акцій ПАТ «Центренерго» розміром 78,289% статутного капіталу товариства.

Для отримання більш детальної інформації щодо об’єкту приватизації запрошуємо надсилати запити на електронну адресу: [email protected].

ПАТ «Центренерго» – одна з найбільших енергогенеруючих компаній України. До складу компанії входять три теплові електростанції –  Вуглегірська, Зміївська та Трипільська. Сумарна проектна потужність станцій становить 7690 МВт, що складає близько 14% від загальної потужності електростанцій України.

У лютому 2018 року Кабінет Міністрів України визначив Ernst & Young spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Corporate Finance sp. k. радником для підготовки до приватизації та продажу державного пакета акцій ПАТ «Центренерго».


Інформація про компанію EY

EY є міжнародним лідером із аудиту, оподаткування, супроводу угод і консультування. Наші знання та якість послуг, які ми надаємо, сприяють зміцненню довіри і впевненості на ринках різних країн у всьому світі. Ми формуємо команду видатних лідерів, під чиїм управлінням наш колектив виконує взяті на себе зобов’язання. Таким чином, ми робимо суттєвий внесок у поліпшення ділового середовища в інтересах співробітників, клієнтів і суспільства в цілому.

Назва EY відноситься до глобальної організації та може відноситися до однієї чи декількох компаній, що входять до складу Ernst & Young Global Limited, кожна з яких є окремою юридичною особою. Ernst & Young Global Limited – юридична особа, створена відповідно до законодавства Великобританії, – є компанією, що обмежена відповідальністю її учасників, і не надає послуг клієнтам.

Дізнайтеся більше на сайті: ey.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: