fbpx

Розпочато процес вивчення зацікавленості потенційних інвесторів щодо придбання державного пакету акцій ПАТ «Центренерго»

23/ 05/ 2018
  Міжнародна компанія EY, що є залученим радником, розпочинає процес вивчення зацікавленості потенційних інвесторів у приватизації державного пакету акцій ПАТ «Центренерго» розміром 78,289% статутного капіталу товариства. Для отримання більш детальної інформації щодо об’єкту приватизації запрошуємо надсилати запити на електронну адресу: centrenergo@pl.ey.com. ПАТ «Центренерго» – одна з найбільших енергогенеруючих компаній України. До складу компанії входять три теплові електростанції –  Вуглегірська, Зміївська та Трипільська. Сумарна проектна потужність станцій становить 7690 МВт, що складає близько 14% від загальної потужності електростанцій України. У лютому 2018 року Кабінет Міністрів України визначив Ernst & Young spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Corporate Finance sp. k. радником для підготовки до приватизації та продажу державного пакета акцій ПАТ «Центренерго». Інформація про компанію EY EY є міжнародним лідером із аудиту, оподаткування, супроводу угод і консультування. Наші знання та якість послуг, які ми надаємо, сприяють зміцненню довіри і впевненості на ринках різних країн у всьому світі. Ми формуємо команду видатних лідерів, під чиїм управлінням наш колектив виконує взяті на себе зобовязання. Таким чином, ми робимо суттєвий внесок у поліпшення ділового середовища в інтересах співробітників, клієнтів і суспільства в цілому. Назва EY відноситься до глобальної організації та може відноситися до однієї чи декількох компаній, що входять до складу Ernst & Young Global Limited, кожна з яких є окремою юридичною особою. Ernst & Young Global Limited – юридична особа, створена відповідно до законодавства Великобританії, - є компанією, що обмежена відповідальністю її учасників, і не надає послуг клієнтам. Дізнайтеся більше на сайті: ey.com.

Міжнародна компанія EY, що є залученим радником, розпочинає процес вивчення зацікавленості потенційних інвесторів у приватизації державного пакету акцій ПАТ «Центренерго» розміром 78,289% статутного капіталу товариства.

Для отримання більш детальної інформації щодо об’єкту приватизації запрошуємо надсилати запити на електронну адресу: centrenergo@pl.ey.com.

ПАТ «Центренерго» – одна з найбільших енергогенеруючих компаній України. До складу компанії входять три теплові електростанції –  Вуглегірська, Зміївська та Трипільська. Сумарна проектна потужність станцій становить 7690 МВт, що складає близько 14% від загальної потужності електростанцій України.

У лютому 2018 року Кабінет Міністрів України визначив Ernst & Young spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Corporate Finance sp. k. радником для підготовки до приватизації та продажу державного пакета акцій ПАТ «Центренерго».


Інформація про компанію EY

EY є міжнародним лідером із аудиту, оподаткування, супроводу угод і консультування. Наші знання та якість послуг, які ми надаємо, сприяють зміцненню довіри і впевненості на ринках різних країн у всьому світі. Ми формуємо команду видатних лідерів, під чиїм управлінням наш колектив виконує взяті на себе зобов’язання. Таким чином, ми робимо суттєвий внесок у поліпшення ділового середовища в інтересах співробітників, клієнтів і суспільства в цілому.

Назва EY відноситься до глобальної організації та може відноситися до однієї чи декількох компаній, що входять до складу Ernst & Young Global Limited, кожна з яких є окремою юридичною особою. Ernst & Young Global Limited – юридична особа, створена відповідно до законодавства Великобританії, – є компанією, що обмежена відповідальністю її учасників, і не надає послуг клієнтам.

Дізнайтеся більше на сайті: ey.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: