fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розпочала роботу аутсорсингова платформа AEQUO Friends

16/ 11/ 2017
  13 листопада 2017 року розпочала роботу унікальна аутсорсингова платформа – AEQUO Friends, та відбулася зустріч з першими учасниками проекту – AEQUO Friends Welcome Day. В рамках заходу 12 студентів, які успішно пройшли набір на першу хвилю стажування, отримали доступ до онлайн-системи AEQUO Friends, познайомилися з менторами, дізналися про наступні кроки та перші завдання, отримали відповіді на свої запитання, а також взяли участь у бесіді на актуальну тему «Інсайти конкурсу до Верховного Суду України» зі спеціальним гостем –Андрієм Георгійовичем Козловим, Членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів. З липня по вересень 2017 року було отримано понад 180 заявок від студентів 30 провідних університетів України, які проживають не лише в Україні, а й за кордоном (у Німеччині, Італії, Литві). Протягом вересня-жовтня студенти брали участь у наступному етапі відбору – «кава з ментором». Після завершення першої хвилі набору стажерів, планується проводити наступні хвилі наборів. «Ми раді, що онлайн стажування викликало такий непідробний інтерес. Приємно бачити серед AEQUO Friends студентів з різних регіонів України. Переконані, що інноваційний формат стажування допоможе студентам юридичних факультетів ефективно управляти своїм часом, поєднуючи навчання з онлайн стажуванням, а також обирати практику, яка найбільше для них підходить при плануванні подальшої карєри в юриспруденції», – коментує Анна Бабич, партнер, AEQUO. Про фірму AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань. AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу. Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, Vodafone Ukraine, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group та ін. AEQUO названа юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017, юридичною фірмою року в Україні згідно з Chambers Europe Awards 2016 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2017. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Юлії Червоноокої Chervonookaya@aequo.ua, +380 44 490 91 00

13 листопада 2017 року розпочала роботу унікальна аутсорсингова платформа – AEQUO Friends, та відбулася зустріч з першими учасниками проекту – AEQUO Friends Welcome Day.

В рамках заходу 12 студентів, які успішно пройшли набір на першу хвилю стажування, отримали доступ до онлайн-системи AEQUO Friends, познайомилися з менторами, дізналися про наступні кроки та перші завдання, отримали відповіді на свої запитання, а також взяли участь у бесіді на актуальну тему «Інсайти конкурсу до Верховного Суду України» зі спеціальним гостем –Андрієм Георгійовичем Козловим, Членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

З липня по вересень 2017 року було отримано понад 180 заявок від студентів 30 провідних університетів України, які проживають не лише в Україні, а й за кордоном (у Німеччині, Італії, Литві). Протягом вересня-жовтня студенти брали участь у наступному етапі відбору – «кава з ментором». Після завершення першої хвилі набору стажерів, планується проводити наступні хвилі наборів.

«Ми раді, що онлайн стажування викликало такий непідробний інтерес. Приємно бачити серед AEQUO Friends студентів з різних регіонів України. Переконані, що інноваційний формат стажування допоможе студентам юридичних факультетів ефективно управляти своїм часом, поєднуючи навчання з онлайн стажуванням, а також обирати практику, яка найбільше для них підходить при плануванні подальшої кар’єри в юриспруденції», – коментує Анна Бабич, партнер, AEQUO.

Про фірму

AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, Vodafone Ukraine, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group та ін.

AEQUO названа юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017, юридичною фірмою року в Україні згідно з Chambers Europe Awards 2016 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2017.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся

до Юлії Червоноокої Chervonookaya@aequo.ua, +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: